Дайте подуться• 15 марта в 18:52

Сільпо, додаток, акційна ціна

Заскочила в магазин на 5 хвилин, бачу акційні цінники, взяла те, що зацікавило, побігла на касу самообслуговування.
І тут виявляється, що я мала відсканувати додаток, а не картку, щоб отримати товар за акційною ціною.
Ще й консультант з невдоволеним виглядом повчав мене, що "на цінниках все написано".
Якось вони підзадовбали...
автор Дайте подуться • 15 марта в 23:36
Ответ дляСамо_достаточная
О, я бачу ви прошарений користувач сільпо. А не підкажете, як користуватися Моїми Пропозиціями? Бо дивлюсь в мене там декілька позицій в пропозиціях, які я сьогодні купувала,але балобонусів за них ніяких не додалось щось.
А ви розраховувалися карткою Власний рахунок? Бо наскільки я зрозуміла, балобонуси саме на неї повертають (якщо вона є).
Броніки для Моніки• 15 марта в 23:55
Ответ дляДайте подуться
Програма лояльності Сільпо називається Власний рахунок-балобонуси нараховуються на ваш персональний ’рахунок’ Сільпо.
І є банківська карта Власний рахунок -за оплату саме нею нараховуються додаткові балобонуси і деякі пропозиції/ знижки діють тільки з оплатою такою карткою.
Само_достаточная• 16 марта в 00:05
Ответ дляДайте подуться
Ні, в мене немає спеціальної окремої картки. Прикладаю код картки і все, майже не користуюсь кодом з додатку, використовую його лише іноді, коли не спрацьовує як звичайна картка. Але бачу бонуси просто на Власний рахунок повертаються. Ось колись зарахувалось 8+ бонусів за багет
автор Дайте подуться • 16 марта в 09:15
Ответ дляСамо_достаточная
Я мала на увазі оту картку ’банк власний рахунок’, яка на вашому фото знизу як реклама.