АБВГДэшница• 15 марта 2025
Хто лікував хелікобактер? Як перенесли лікування?
Чи були якісь нюанси?
АБВГДэшница
• 15 марта 2025
Ответ дляБронетапці
А які аналізи здавали? Як дізналися?
Під час гастроскопіі взяли біопсію.
АБВГДэшница
• 15 марта 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Віснол
То невиліковне
Хронічне.
То невиліковне
Хронічне.
Лікар каже, що в 95% гарно лікується. Просто, що лікування тяжке. Відразу попередив, що може проходити важко(
Кручу хвости• 15 марта 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Віснол
То невиліковне
Хронічне.
То невиліковне
Хронічне.
Хто Вам таке сказав? Я страждала на виразку з середніх класів школи. Виразки рубцювались і відкривались по новій. Я буквально втрачала свідомість від болю. Пролікувалась від хелікобактер і вже років 18 живу як нормальна людина. Від тоді ще ні разу не боліло.
Допоможіть знайти• 15 марта 2025
Рыгала от антибиотиков. Диета 6 мес
И до сих пор не турбуе. Лет 15 прошло.
АБВГДэшница
• 15 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Теж пили 2 антибіотики? Памʼятаєте як проходило лікування?
Сніжок Сніжанівна• 15 марта 2025
Лікувалася 5 років тому. Дуже рада, що наважилася. Живіт не турбував цих 5 років. Поки я не отруїлася. І бактерія набрала нових обертів. Зараз би знову пройшла терапію, але декілька днів тому дізналася, що вагітна. Єдине, що через антибіотики сильна молочниця була. А так, зрештою, я раджу лікуватися. Моя подруга щоразу при зустрічі дякує за те, що я їй порадила антихелікобактерну терапію.
АБВГДэшница
• 15 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Рыгала от антибиотиков. Диета 6 мес
И до сих пор не турбуе. Лет 15 прошло.
Ой, бляха муха( Саме більш не люблю ці ригачки(
Кручу хвости• 15 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
В мене була лише гіркота в роті. Було два антибіотика, одне рубцююче і ще щось. Всього чотири препарата. Десь є і ліки і схема записана. Комплексом не купляла, лікар сказав, там те ж саме.
Допоможіть знайти• 15 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Да, 2. Я его туда оно назад.
Но ниче. Как то прошло.
АБВГДэшница
• 15 марта 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
А як пройшло лікування?
Допоможіть знайти• 15 марта 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Віснол
То невиліковне
Хронічне.
То невиліковне
Хронічне.
Брехня.
Правильно_Валерчик• 15 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Гастроентеролог У мене ще хронічні зпрори- задовгий сфінктер.
Без проноснтх´ можу і місяц не какать.
Жах
Без проноснтх´ можу і місяц не какать.
Жах
АБВГДэшница
• 15 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
В мене 5 препаратів(
Кручу хвости• 15 марта 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Двоє моїх знайомих теж вилікувались по моїй схемі, теж багато років все добре. Бажаю Вам народити гарного малюка, а потім пролікуєтесь)
Кручу хвости• 15 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
В мене 5 препаратів(
Можливо ще якийсь захист слизової Вам додали. Краще лікуватись, чим мучитись. Як згадаю той біль....
АБВГДэшница
• 15 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
А ви не памʼятаєте назву своїх? Пʼятий - це пробіотик.
АБВГДэшница
• 15 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
А як вам казали бути з членами родини? Їм потрібно було лікувати?
Кручу хвости• 15 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
В мене записані, але вони нічим Вам не допоможуть, бо саме тих назв вже немає в продажу. Я впевнена, що Вам призначили ті ж самі діючі речовини. Я зараз знайду і сфотографую Вам, зможете перевірити по діючій речовині з Вашим призначенням
Кручу хвости• 15 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Ні, лікувалась лише я
АБВГДэшница
• 15 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Дякую. Та не утруднюйте себе, думала можливо памʼятаєте, хотіла просто порівняти заради цікавості)
Кручу хвости• 15 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Пізно))
АнтиТроль• 15 марта 2025
ой я давно его лечила, повторно зонт не глотала, потому не знаю исчез ли он. Помню антибиотики принимала, от него сыпь пошла, врач говорила, хотя бы неделю их попить
АнтиТроль• 15 марта 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
а які у вас симптоми, коли є ця бактерія?
АБВГДэшница
• 15 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Пізно))
Бачу))) Дякую. По діючим речовинам і дозуванню теж саме. Але до цього в мене ще є Віс-нол та пробіотик