АБВГДэшница• 15 марта в 20:36

Хто лікував хелікобактер? Як перенесли лікування?

Чи були якісь нюанси?
Правильно_Валерчик• 15 марта в 20:39
Віснол
То невиліковне
Хронічне.
Бронетапці• 15 марта в 20:41
А які аналізи здавали? Як дізналися?
автор АБВГДэшница • 15 марта в 20:43
Ответ дляБронетапці
А які аналізи здавали? Як дізналися?
Під час гастроскопіі взяли біопсію.
автор АБВГДэшница • 15 марта в 20:44
Ответ дляПравильно_Валерчик
Віснол
То невиліковне
Хронічне.
Лікар каже, що в 95% гарно лікується. Просто, що лікування тяжке. Відразу попередив, що може проходити важко(
Кручу хвости• 15 марта в 20:45
Ответ дляПравильно_Валерчик
Віснол
То невиліковне
Хронічне.
Хто Вам таке сказав? Я страждала на виразку з середніх класів школи. Виразки рубцювались і відкривались по новій. Я буквально втрачала свідомість від болю. Пролікувалась від хелікобактер і вже років 18 живу як нормальна людина. Від тоді ще ні разу не боліло.
Допоможіть знайти• 15 марта в 20:45
Рыгала от антибиотиков. Диета 6 мес
И до сих пор не турбуе. Лет 15 прошло.
автор АБВГДэшница • 15 марта в 20:46
Ответ дляКручу хвости
Теж пили 2 антибіотики? Памʼятаєте як проходило лікування?
Сніжок Сніжанівна• 15 марта в 20:46
Лікувалася 5 років тому. Дуже рада, що наважилася. Живіт не турбував цих 5 років. Поки я не отруїлася. І бактерія набрала нових обертів. Зараз би знову пройшла терапію, але декілька днів тому дізналася, що вагітна. Єдине, що через антибіотики сильна молочниця була. А так, зрештою, я раджу лікуватися. Моя подруга щоразу при зустрічі дякує за те, що я їй порадила антихелікобактерну терапію.
автор АБВГДэшница • 15 марта в 20:46
Ответ дляДопоможіть знайти
Рыгала от антибиотиков. Диета 6 мес
И до сих пор не турбуе. Лет 15 прошло.
Ой, бляха муха( Саме більш не люблю ці ригачки(
Кручу хвости• 15 марта в 20:47
Ответ дляАБВГДэшница
В мене була лише гіркота в роті. Було два антибіотика, одне рубцююче і ще щось. Всього чотири препарата. Десь є і ліки і схема записана. Комплексом не купляла, лікар сказав, там те ж саме.
Допоможіть знайти• 15 марта в 20:47
Ответ дляАБВГДэшница
Да, 2. Я его туда оно назад.
Но ниче. Как то прошло.
автор АБВГДэшница • 15 марта в 20:47
Ответ дляСніжок Сніжанівна
А як пройшло лікування?
40каградусная• 15 марта в 20:47
Назначили клацид, тиберал, париет, нормально перенесла лечение
Допоможіть знайти• 15 марта в 20:48
Ответ дляПравильно_Валерчик
Віснол
То невиліковне
Хронічне.
Брехня.
Последний вагон• 15 марта в 20:48
Тоже лечила, помню кучу таблеток, не помню что бы плохо было.
Анонім-ка• 15 марта в 20:48
Чуть не здохла , а хелікобактеру нічого . Більше на таке не піду
Правильно_Валерчик• 15 марта в 20:48
Ответ дляКручу хвости
Гастроентеролог У мене ще хронічні зпрори- задовгий сфінктер.
Без проноснтх´ можу і місяц не какать.
Жах
автор АБВГДэшница • 15 марта в 20:49
Ответ дляКручу хвости
В мене 5 препаратів(
Кручу хвости• 15 марта в 20:49
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Двоє моїх знайомих теж вилікувались по моїй схемі, теж багато років все добре. Бажаю Вам народити гарного малюка, а потім пролікуєтесь)
Кручу хвости• 15 марта в 20:50
Ответ дляАБВГДэшница
В мене 5 препаратів(
Можливо ще якийсь захист слизової Вам додали. Краще лікуватись, чим мучитись. Як згадаю той біль....
автор АБВГДэшница • 15 марта в 20:51
Ответ дляКручу хвости
А ви не памʼятаєте назву своїх? Пʼятий - це пробіотик.
автор АБВГДэшница • 15 марта в 20:52
Ответ дляКручу хвости
А як вам казали бути з членами родини? Їм потрібно було лікувати?
Кручу хвости• 15 марта в 20:53
Ответ дляАБВГДэшница
В мене записані, але вони нічим Вам не допоможуть, бо саме тих назв вже немає в продажу. Я впевнена, що Вам призначили ті ж самі діючі речовини. Я зараз знайду і сфотографую Вам, зможете перевірити по діючій речовині з Вашим призначенням
Кручу хвости• 15 марта в 20:54
Ответ дляАБВГДэшница
Ні, лікувалась лише я
автор АБВГДэшница • 15 марта в 20:55
Ответ дляКручу хвости
Дякую. Та не утруднюйте себе, думала можливо памʼятаєте, хотіла просто порівняти заради цікавості)
Кручу хвости• 15 марта в 20:55
Кручу хвости• 15 марта в 20:56
Ответ дляАБВГДэшница
Пізно))
АнтиТроль• 15 марта в 20:56
ой я давно его лечила, повторно зонт не глотала, потому не знаю исчез ли он. Помню антибиотики принимала, от него сыпь пошла, врач говорила, хотя бы неделю их попить
АнтиТроль• 15 марта в 20:57
Ответ дляСніжок Сніжанівна
а які у вас симптоми, коли є ця бактерія?
автор АБВГДэшница • 15 марта в 20:58
Ответ дляКручу хвости
Пізно))
Бачу))) Дякую. По діючим речовинам і дозуванню теж саме. Але до цього в мене ще є Віс-нол та пробіотик