Куколка-мяуколка• 15 марта в 20:50

Куда лучше поступить ребенку если часто будет

Отсутствовать на учебе. Ну минимум 2 раза в год по месяцу. Ездит по работе. Образование нужно чисто что б было. Я думала может у Поплавского лояльное отношение к творческой деятельности. Понятно, что на платном.
So_so• 15 марта в 20:51
Может быть заочное в нормальном вузе?
Играю_на_кларнете• 15 марта в 20:51
Выберете вуз, который полностью онлайн. Или заочное.
Margaret Rose• 15 марта в 20:58
Будь-яку заочну спеціальність, бажано гуманітарну чи соціальну (соціологія, історія, музеєнавство, архівна і бібліотечна справа, мистецтвознавство тощо) але перед цим обов´язково постарайтеся дізнатися про порядки цього закладу - є ВНЗ де навіть на заочці вимагають бути присутніми на заняттях і максимально проявляти себе
КучМала• 15 марта в 21:06
А він у вас такий творчий? :)))
Хай поступає на заочне і не морочить людям голову
КучМала• 15 марта в 21:07
Ответ дляMargaret Rose
Ну автор же хоче, щоб відстрочка була
автор Куколка-мяуколка • 15 марта в 21:31
Ответ дляКучМала
А він у вас такий творчий? :)))
Яким?
автор Куколка-мяуколка • 15 марта в 21:32
Ответ дляКучМала
Ну автор же хоче, щоб відстрочка була
Нє я хочу, щоб ця відсутність нормально споиймалася
КучМала• 15 марта в 21:41
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ну так якщо син працює, то хай вчиться заочно, в чому проблема? Диплом той самий, платити менше.
Подмигашка• 15 марта в 21:46
Ответ дляИграю_на_кларнете
а зараз є такі виші, які повністю онлайн?
автор Куколка-мяуколка • 15 марта в 21:46
Ответ дляПодмигашка
Начебто є.