Ласунка• 15 марта в 20:52
Трьох колісний велосипед для літніх людей
Моя мама їздить на двоколісному велосипеді , але їй вже 80 років і це вже стає небезпечно . Хочу купити їй трьохколісний, але сумніваюсь чи зможе вона на ньому їздити. Можливо хтось з вас, або ваших рідних має досвід користування таким велосипедом?
Перекус беру завжди• 15 марта в 20:55
Могу сказать только одно,что он очень тяжёлый и не маневренный.В калитку не заедет,нужно открывать ворота.
Перекус беру завжди• 15 марта в 20:57
Ещё про безопасность.У нас узкий тротуар по улице.А по дороге ехать на нем нужно аккуратно-он широкий,а на дороге ездят автомобили,которые не привыкли к таким габаритам велосипедистов.
Перекус беру завжди• 15 марта в 20:58
Лучший вариант,это трёхколёсные электроскутеры.Они узкие,ездят без проблем по тротуару.
Но цена,и более ответственный уход за ним
Ласунка
• 15 марта в 21:03
Ответ дляПерекус беру завжди
Дякую, за відповідь і пораду. Електроскутер це для неї занадто складно , вона не справитися з ним.
Верочка 100%• 15 марта в 21:04
Ответ дляЛасунка
Додаткові колеса на той що є
у неї. Як на дитячих
Я натуралка• 15 марта в 21:10
У меня стоит в селе, это обалденно. Мой на базе десны, небольшой. Справится, но нужно хорошо выбирать, чтобы был легко управляемый и не тяжело педали крутить.
Я натуралка• 15 марта в 21:11
Ответ дляЛасунка
Сосед купил такой скутер деду, он так с места стартует, что дед упал. Так и не смог привыкнуть. Велосипед в разы лучше.
Перекус беру завжди• 15 марта в 21:12
Ответ дляЛасунка
Там не важко.В нас до магазину їздять десь 4-5.Управління дуже просте.Мені подобаються невеличкі,як на 2 і 3 фото.Бо на першому то величенькі.А ті що менші,у хвіртку заїдуть.І по тротуару не заважають.
Перекус беру завжди• 15 марта в 21:15
Ответ дляЯ натуралка
Там є обмеженний режим.Хай подивиться.Він обмежує швидкість.
Я натуралка• 15 марта в 21:17
Ответ дляПерекус беру завжди
Они вернули скутер. Но он был не такой, как у вас на фото.
Ласунка
• 15 марта в 21:20
Ответ дляПерекус беру завжди
Так, класна штукенція, але мама таке навряд чи опанує , та і ціна не маленька.
Ласунка
• 15 марта в 21:24
Ответ дляОбласті пітьми
Зачем в 80 велосипед?
Так, слушне запитання . Ходити їй дуже важко, а на велосипеді їзде , як дівка. Живе сама, а ми від неї далеко.
Ласунка
• 15 марта в 21:26
Ответ дляЯ натуралка
Діду купили трьохколісний велосипед ?
Я натуралка• 15 марта в 22:50
Ответ дляЛасунка
Діду купили трьохколісний велосипед ?
Нет, скутер вернули, ничего пока не покупали. У меня 3х колесный, маневренный, компактный. Большой я бы не покупала.
Ласунка
• 16 марта в 08:36
Ответ дляЯ натуралка
Дякую. А який у вас велосипед, теж потрібен легкий і компактний.