Бавовнятко• 15 марта 2025
На скільки часу максимально ваш партнер переставав розмовляти з вами? Ну або ви
З партнером ? Чоловіком або хлопцем ?
Навіщо люди так себе поводять?
Бавовнятко
• 15 марта 2025
Ответ дляКотики-муркотики
У меня пошла вторая неделя.
О, у вас теж таке саме? Ігнорує вдома повністю? Типу вас не бачить?
З царем в голові• 15 марта 2025
Щоб що? Я сама вмію і в партнери обираю людей, які не грають в обідки чи маніпуляції, а вміють домовлятись словами через рот
Бавовнятко
• 15 марта 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Думаєте це маніпуляції? Я думаю що вже дійсно буде розлучення, бо так неможливо вже
З царем в голові• 15 марта 2025
Ответ дляБавовнятко
Так. В будь-якому випадку з такими вавками в голові чи вихованні для мене неможливий чоловік поруч.
Бавовнятко
• 15 марта 2025
Ответ дляЗ царем в голові
А для чого такі маніпуляції? Людина дійсно хоче розійтись чи що? Якщо ви розумієтесь поясніть будь ласка 🙏
Котики-муркотики• 16 марта 2025
Ответ дляБавовнятко
Хуже, уезжает домой к родителям. Так делает всегда после ссор, но в этот раз обидно что даже не ссорились, он на меня сорвался , обматерил , сделал виноватой во всем и уже две недели не приезжает и не звонит. Это такой тип людей, я не из таких. Ну молчит и молчит, раньше я первая звонила , а сейчас даже не думаю.
Kapitoshka7• 16 марта 2025
Я із своїм уже колишнім чоловіком навіть півгодини не могла не розмовляти, у нас просто це не заведено було, ми сварилися і мирилися одночасно. Тепер ми розлучилися, він сварився щоб я його не чіпала, не влазила в його життя з дитиною, змінив номер телефону, ми перестали взагалі його чіпати, дзвонити, щось просити чи казати, а потім і взагалі перестали трубку брати коли він дзвонив, просто надоїли його вічні напищені скандали і вислуховуванння негативу, так цей пришелепкуватий на мене в поліцію заявив взагалі по лівому питанню. Він мене до сказав доводить. Дзвониш погано, не дзвониш теж погано, йому неможливо догодити, якесь прибабахнуте. Нема спокою.
Відкушу все що стирчить• 16 марта 2025
Ответ дляБавовнятко
Ото в мене так постійно, вже 7 днів мовчанки
Я так розумію що вже кінець стосункам
А яка цьому причина? Що сталось 7 дні тому?
Бочка порохУ• 16 марта 2025
Ответ дляБавовнятко
Я так розумію що вже кінець стосункам
залежить тільки від Вас. Зазвичай такі мовчуни - просто любителі подібних ігр. У мене батько покійний таким був - все життя на емоційних гойдалках жили з мамою. І по місяцю міг мовчати. В моєму розумінні винні обоє - він придурок, а вона терпіла це навіщось.
Бавовнятко
• 16 марта 2025
Ответ дляБочка порохУ
А маму розлученням теж постійно шантажував і казав що піде?
Бочка порохУ• 16 марта 2025
Ответ дляБавовнятко
чого тільки не казав, зазвичай за рідким виключенням, вони просто не вміють по-іншому + кайф ловлять ( покарання мовчанням - один із видів психологічного насильства. Почитайте про це). Я, як дитина, яка виросла в такій сім´ї, можу точно сказати, що діти дуже страждають від такого життя батьків. Говоріть з ним, ходіть до психолога, щоб вчився по-іншому вирішувати конфлікти. Якщо не захоче - я б не жила з таким, нічого доброго з цього не вийде. Хіба що дружина теж любить такі емоції - тоді їм класно разом. Але вирішувати тільки Вам, звичайно
Бавовнятко
• 16 марта 2025
Ответ дляБочка порохУ
Та ми вже і не будемо разом і так
Я вже сама нічого не хочу