Пишу з калідору• 15 марта 2025

Як же оці таро в стрічці Тік ток збивають з толку

Чесно так набридли, і розумію що все не правда не може бути для всіх однаково, але всеодно сиджу і слухаю…))
дамаАмстердама• 15 марта 2025
если вам нравится, слушаете. иногда, знаете, голос красивый, успокаивает, кто то говорит хорошее. пусть будет. навряд ли от этого есть вред.
Творческий типаж• 15 марта 2025
А без тік ток життя нема?
База_птеродактилей• 15 марта 2025
Автор, не работает все пальцем в небо. Та и хорошего таролога найти сложно
База_птеродактилей• 15 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
А без тік ток життя нема?
Есть) у меня нет тик тока
автор Пишу з калідору • 15 марта 2025
Ответ длядамаАмстердама
І то правда)
автор Пишу з калідору • 15 марта 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Так… зараз дивлюсь кожен другий від молодого до старого стали тарологами)) і навіт вже мужчини в то пішли
Вилосипедниця• 16 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
И я вот подумываю этим заняться. Как думаете, будет востребовано?
Вумна, аж страшно• 16 марта 2025
у меня только инстаграм
автор Пишу з калідору • 16 марта 2025
Ответ дляВилосипедниця
Якщо добре вивчите карти то так, багато дуже на цьому зараз заробляють.
автор Пишу з калідору • 16 марта 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
у меня только инстаграм
Я взагалі вже не користуюсь інстаграм
В Тік ток більше реального життя а в інсті вся картинка вилизана і нереальна
То набридло
Вумна, аж страшно• 16 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
Я взагалі вже не користуюсь інстаграм
То набридло
тик ток в основном для детей
автор Пишу з калідору • 16 марта 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
тик ток в основном для детей
Неправда))
Вумна, аж страшно• 16 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
Неправда))
в инстаграме никогда например не вылазит ничего про всякие дензи ворлд и т.д,
а в тик - токе постоянно
Вилосипедниця• 16 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
Раньше давно уже могла раскинуть обычные.
Но потом поняла что гадания это грех.
А сейчас интересно прям стало.
И думаю грех или не грех все же
автор Пишу з калідору • 16 марта 2025
Ответ дляВилосипедниця
Но потом поняла что гадания это грех.
А сейчас интересно прям стало.
И думаю грех или не грех все же
Якщо ви віруюча людина - так, це вважається гріхом.
Вилосипедниця• 16 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
Вот.
Мы как-то по молодости очень часто гадали, и по гадалка прям ходили, и ездили, и сама изучала, и могла немного погадать.
Потом прочитала что этого делать не нужно. И завязала с этими делами.
А щас прям навеяло, интересно стало, т к увлекалась гороскопами, гаданиями по руке и подобным , все вот эти векторные браки, психология
автор Пишу з калідору • 16 марта 2025
Ответ дляВилосипедниця
Вот.
А ви вмієте по руці гадати?
Я теж люблю психологію дуже
І до тарологів часто зверталась якщо чесно)
Вилосипедниця• 16 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
А ви вмієте по руці гадати?
Я теж люблю психологію дуже
Давно забросила.
Причину написала.
Изменились понятия по жизни
автор Пишу з калідору • 16 марта 2025
Ответ дляВилосипедниця
Давно забросила.
Причину написала.
Изменились понятия по жизни
Ну якщо ви відчуваєте що цим краще не займатись то тільки ваш вибір) завжди слухайте себе і своє серце ♥️ там відповіді усі
А психологія завжди в плюс ➕
Бджолина королева• 16 марта 2025
Дарма, навіть якщо гадалка ніц не тямить, Ви все одно перезаписуєте собі програми такими погадашками. Чим більше переглядів, тим більше хаосу в житті, тим меньше у Вас енергії. До Вас, ’егрегор’ цей присмоктався ззаду, вставив трубочку і смокче життєві сили + ви впускаєте в свою долю рандомних людей з часто засміченою енергетикою.
Перш ніж робити розклад Ви повинні добре до людини придивитись, відчути чи вона з Вами на одній хвилі. Ну, і гадати рекомендується, коли у Вас реальна проблема/важкий вибір і т.д., а не тому що Вам ввечері було нудно.