Пошаманю• 16 марта 2025
Он вам тоже напоминает Иисуса Христа?
Сумка з негодою• 16 марта 2025
Не успела открыть фотку, а в голове уже был этот чувак
Мне не напоминает, но быстро поняла о ком вы
Кто это кстати?
Непонятно• 16 марта 2025
Джаред Лето, його спеціально розкручують у цьому образі, Ісуса, і він навіть має якусь свою секту, де він як бог))
Мама Никитки-2• 16 марта 2025
Ніфіга не схожий. Но трішки макіяжу, борода і правильно укладене волосся роблять дива
Якщо інформація про секту правдива. Тоді хтось вкладає величезні кошти в нього. Мабуть бАгАЦтва церкви Іісуса Христа Святих останніх днів спати не дає
Идеальная оптимистка• 16 марта 2025
сатаниста, любителя развлечений на острове эпштейна напоминает.
За ким я буду?• 16 марта 2025
Мне он на Вокарчука смахивает нестриженного. Иисус там и рядом не стоял
No problems• 16 марта 2025
Я не бачила ніколи Ісуса, щоб порівнювати
Дивно, що тут всі знають його в обличчя
миссАрфография• 16 марта 2025
Ответ дляNo problems
Дивно, що тут всі знають його в обличчя
Такая же мысль)
Милота• 16 марта 2025
Прочитала название темы и сразу поняла, что о Дж.Лето речь. Это и есть ответ
Губи з філером• 16 марта 2025
Ответ дляMede
Не схожий, але ось цей - Ніколас Роджерс навіть дуже схожий
Якщо він для вас схожий на Ісуса, у мене для вас погані новини))))
Викупана• 16 марта 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я думала Вы безрукова притащили🤣🤣
Тоже сразу подумала за него. Но роль сыграл хорошо. Моя любимая экранизация Мастера и Маргариты.
КапитанльнаЯ• 16 марта 2025
Ответ дляВикупана
Экранизация мне тоже нравится, но Безруков в роли Христа вызывает отторжение. Вспоминаю слова Гафта(?) « не страшно умереть, страшно что после смерти тебя сыграет Безруков»))
TANYA 0 0 0 0• 16 марта 2025
Ответ дляNo problems
Дивно, що тут всі знають його в обличчя
От і я відразу подумала, а хто знає який був Ісус??? Можна будь якому мужику шатену відростити не велику бороду і довге волосся і все похожий
Ужгород• 23 марта 2025
Ось чудова стаття на тему вигляду Ісуса Христа і фото-реконструкція, як він мав би виглядати. Далеко не Джаред Лето)))