Чижик Пижик• 16 марта 2025

Как вы относитесь к людям, которые постоянно "больные"?

Коллега это трешшш... Вечно помирающая. То температура 38, она ’ чуть не сдохла’, то сопли у нее были, она ’ умирает ’, то голова болела чуть, она ’ не могла встать с кровати вообще’ . И такое постоянно. Вчера у неё’болел палец и нос’, кстати
Мороженная курица• 16 марта 2025
Не общаюсь
черная мамба• 16 марта 2025
а зачем вы все это слушаете? она ж питается своим нытьем и вашими эмоциями. пресекать надо такое общение.
КошкинДом• 16 марта 2025
если это не ущемляет мои интересы, то даже и посочувствую
Освічую темряву• 16 марта 2025
Якщо в людини більше нічого в житті не відбувається, а одні болячки, то й говорить вона про них постійно. Я такого не люблю, тому стараюсь особливо в подібні розмови не вникати
Невгамовна• 16 марта 2025
я к ним не отношусь
Алесс• 16 марта 2025
Ну это я😂
Если вы утром встали, и у вас ничего не болит,значит вы умерли😂
сладкий_ноябрь• 16 марта 2025
І?
Погано людині, таке сприйняття світу.
Вас ніхто не примушує це слухати
автор Чижик Пижик • 16 марта 2025
Ответ длячерная мамба
Я у нее ничего не спрашиваю, сама начинает. Я разворачиваюсь и ухожу. Но когда прихожу, то такое же самое
Злюка-закусюка• 16 марта 2025
Запитую їх - коли вже помруть, щоб не мучитися
Відразу стають здоровими
Манка Я• 16 марта 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Вона до лікаря зверталась?
ША! я прийшла!• 16 марта 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Может ослаблен организм, низкий иммунитет или живет в опасном месте, плохое питание.
автор Чижик Пижик • 16 марта 2025
Ответ дляМанка Я
Вона до лікаря зверталась?
Не
черная мамба• 16 марта 2025
Ответ дляЧижик Пижик
воспринимайте это как какой то шум, представьте себе, что это писк пингвина.слышали какой они издают звук? переведите это для себя в шутку. человек увидит вашу реакцию и вы ему станете не интересны😉
Молода і нерозважлива• 16 марта 2025
Намагаюсь ігнорувати, перестаю спілкуватись. Таких ’ легше пристрелити , ніж вилікувати’ :)
60 метрів сметани• 16 марта 2025
Працюю лікарем . Вічно хворі віртуально або реально - буденність

Нездоровий клоун вже відмітився
Просто каралева• 16 марта 2025
Мені неприємно від чужих людей любе ниття чути, тому я не слухаю. На роботі це за багато років всі замітили, і саме мені ніхто не жаліється і не вмирає. Я , якщо саме мені починають нити кажу відразу:’ не треба, я не хочу це слухати’. От і все.
Але з радістю вислухаю щось позитивне і разом порадіємо.
Коренная киевлянка• 16 марта 2025
Її помилка в тому, що вона це Вам розказує. В іншому, радійте, що Вам той стан не знайомий.
ША! я прийшла!• 16 марта 2025
Ответ дляПросто каралева
Ну ведь и им плевать когда вы корчитесь от боли, верно?
все справедливо
Нашли в капусте• 16 марта 2025
Выбирайте ’своих’ людей для общения) Люди, как правило на чем-то, зациклены. У меня есть молодящаяся коллега 50+ на вечных диетах, постоянно фонящая на тему, какие все толстые, как они не следят за своим весом, руками и т.д. Что кого тревожит))
Манка Я• 16 марта 2025
https://www.instagram.com/oksana_kornilova_energop... ось ця жінка їй допоможе. Або вам більше нити не буде
Просто каралева• 16 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
І?
Погано людині, таке сприйняття світу.
Вас ніхто не примушує це слухати
Це інші нав´язують , щоб ти слухала. І зазвичай тобі хіба тікати зі свого робочого міста. Не всі в окремих кабінетах сидять. І навушниками не всі користуються. Такі люди нитічні створюють для інших дискомфорт, і людині приходиться ще і тікати, щоб це не чути? Вихід один, попросити це не озвучувати. Но ці енергитичні вампіри цього не розуміють. Вони в негативі, і тебе підсажують на цей негатив.
Просто каралева• 16 марта 2025
А ’хворих, хто любить понити’ то дофіга зайшло в тему. І куди від них тікати? Треба посилати і не слухати це виття, як їм погано.
автор Чижик Пижик • 16 марта 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Стан нытья? Если б я пожаловалась, что у меня болит , то она б охренела. Но кому это надо?
автор Чижик Пижик • 16 марта 2025
Ответ дляПросто каралева
💯
Просто каралева• 16 марта 2025
Ответ дляША! я прийшла!
все справедливо
Справа в тому, що як мені погано, я йду на лікарняний. Ніколи нікому не розповвдаю про свої хвороби і негаразди. І боже збаві, щоб комусь до мене було діло в цьому плані, не люблю людей, які лізуть з питаннями, а як я.
Щого б я корчилась від болю на роботі?
Нашли в капусте• 16 марта 2025
Ответ дляПросто каралева
А чим виття як все погано, відрізняється від виття як все добре, коли і те, і інше до вас не має жодного стосунку?)) Чи ви з тих, хто вважає, що спілкуючись з позитивом і багатством, до вас таки щось з того прилипне?))
сладкий_ноябрь• 16 марта 2025
Ответ дляПросто каралева
Вас ніхто не примушує це слухати
Не робіть проблему там, де її не має
автор Чижик Пижик • 16 марта 2025
Ответ дляНашли в капусте
Для вас ’позитив’ и негатив это одно и то же?
Просто каралева• 16 марта 2025
Ответ дляНашли в капусте
Людина, як все добре, не жаліється))) Я не з тих. Не люблю просто, як людина свій негатив виливає всім, навіщо ? Щоб жаліли? Жалість це погане почуття.
Хочеться вмирати, візьми лікарняний і дома рідним ний.
Коренная киевлянка• 16 марта 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Ще раз скажу, Ви щаслива, що не довелось відчути потік хвороб до такої межі. Частіше за все, людина доведена до відчаю і жаліється, щоб виправдати свої промахи чи відсутність на робочому місці. Я не виключаю, що є люди які навпаки під´їдають таким чином енергію інших. В цьому випадку Вам правильно радили - ігнорувати, чи запитати - я можу тобі допомогти? Частіше всього після такого питання людина, яка мала за ціль знайти вічні вуха, відчепиться.