Апофиозная• 16 марта 2025
Я нормальна чи худа?
Чергова ругань за мою худобу з чоловіком...
Результат:
вже голосів:
266 (85.81%)
Нормальна
40 (12.9%)
Худа
4 (1.29%)
Результат
Апофиозная
• 16 марта 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
В якому місці?
Покажіть себе спортивну, станете для мене прикладом
Ленне-Рейма• 16 марта 2025
Спасатєльний круг убрать і буде ок, буде худа неспортнивна фігура. Але краще так, ніж худою і з боками.
Гола з конопель• 16 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
Це моя була тема, де він спочатку зауважив, що в мене є лишні кг, після чого я схудла на 13 кг і тепер він каже, що я занадто худа
Покажите какой были раньше
Пиши-пропало• 16 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
Просто я вже не розумію, чи я і дійсно не помічаю, що занадто худа, чи все ок
Ви не помічаєте свою залежність від чоловіка аб´юзера.
Ось там дійсно у вас проблема, яка потребує вирішення.
Бо завтра колір волосся скаже змінити, потім ще щось
НичеНипанимаю• 16 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
Чоловік ваш просто не знає, до чого ще домахатись - ’чого в шапці чого без шапки’. Це погано.
ШобВам_КакНам• 16 марта 2025
Мужчина какой-то странный. У вас обычная хорошая фигура, вам не нужно поправляться. Может он хочет, чтоб вы стали толстой, чтоб быть уверенным в том, что вы никуда от него не уйдете?
ГугелП@лАмался• 16 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
у вас сейчас отличная фигура. Держите этот вес!!! На мужа наплюйте. Вы же видите ,что вы красотка?? Полюбите себя!! Может быть вы сильно себя истязаете, поэтому он решил остановить вас?
Смячиком• 16 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
Потім вашому чоловіку ще якась примха прийде в голову, і будете знову поправлятися/худнути. Як вам комфортно, так і тримайте вагу. Коли я поправляюсь - мені не комфортно, стараюсь триматись стабільно 50 кг при рості 165, але я не виглядаю худою. Бути такою, як хоче чоловік, це якось не правильно.
Ленне-Рейма• 16 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
Ваша тема, не хочу вас затміть) але якщо ви кажете у вас є спорт - міняйте його, якщо хочете щоб інші бачили що у вас є спорт.
Белочкой зови• 16 марта 2025
Ответ дляМиллениалка
нормальна,. ближе к худой
Это же лучше, чем ближе к толстой. Можно кушать мороженки, пироженки
ШобВам_КакНам• 16 марта 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Ага, ага
Просто показать нечего 😂😂😂
Миллениалка• 16 марта 2025
Ответ дляБелочкой зови
вы хоть одну толстую видели которой нельзя пироженки
Ширли-Мырли• 16 марта 2025
Наперед перепрошую, але Ви- надто дурна , щоб через чоловіка себе змінювати і зжерати.
Як він скаже, що надто висока, ноги будете обрубувати чи як ?
Ніколи не збрешу• 16 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
Это та где у вас ’уши’ на боках?
Язвочка• 16 марта 2025
офігєнна!
щодо чоловіка - мій такий був, то нив що жирна, типу підкалував, це я важила 58 кг при зрості 164 см (ще й після третіх пологів), потім схудла, стала 53 кг, так він почав шарманку ’о, схудла, одні кості, нема за що триматися’
так я раз психанула й кажу йому ’любий, ти вже якось визначся, чи я жирна чи нема за що потриматися’
після того як відрізало!
раджу зробити приблизно те саме, а фігура супер! кому не подобається, хай йде лісом!
після того як відрізало!
сою не люблю• 16 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
То він просто мудак
Язвочка• 16 марта 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Який ІМТ?
нєфіг дивитися на те ІМТ, мені при вазі 57 та зрості 164 показував нестачу ваги, хоча я абсолютно нормальна була, не худа! писав що мені варто важити 64 щоб не було нестачі, ну його нафіг! я наїла за війну, стало 66, тепер худну, вже 58 та ще буду скидати, ІМТ не інформативне, хіба що у людини справді аж занадто велика вага
Миллениалка• 16 марта 2025
Ответ дляЯзвочка
ваше имт было 21.2 - это абсолютная норма
худая, в вашем случае от 49 кг и ниже