Куда ж без меня• 16 марта в 15:14

Возможно ли девушке в 30 выглядеть так же или даже лучше чем девушка в 20?

Что нужно для этого?
Оля_с_киркою• 16 марта в 15:15
Неможливо. В 40 можливо виглядати як в 30. А в 30 неможливо виглядати як в 20.
GaleTTa• 16 марта в 15:15
Это не архисложная задача) не большие ещё возрастные изменения в этом диапазоне.вот попробуйте в 40 выглядеть на 30)
Пилосмок працює• 16 марта в 15:16
А в чем вообще разница? 30 это еще прям молодость-молодость.
Мальчун-задирун• 16 марта в 15:16
Конечно, это не тот возраст еще. Вот в 37-38 уже анриал
Инстагра_мерша• 16 марта в 15:16
Ухоженнее и красивее да, моложе нет) 25 в 30 могут дать, но не 20 точно
Повелитель бітка• 16 марта в 15:17
Мені здається, що зараз дуже стерті вікові рамки. Дивлюся на деяких підлітків 14-16 років, ну правда 25 з легкістю б дала.
Так само в 30 за умови бебіфейсу, мімімішності якоїсь можна виглядати в на 20+.
Оля_с_киркою• 16 марта в 15:18
Ответ дляGaleTTa
А для мене навпаки. В 20 років ще видно юність навіть в пошляді.
Шмоточницаца• 16 марта в 15:18
В 30 можна ще взагалі не паритися віковими змінами.
KROX@• 16 марта в 15:19
Лучше или моложе?
Будьте так ласкаві• 16 марта в 15:19
Якщо жінка негарна у 20, то це їх біда. Якщо негарна у 30- її провина (с).
Зубная фея• 16 марта в 15:19
Смотря какие девушки. Обе могут выглядеть лучше друг друга. У младшей в среднем лучше качество кожи, свежее взгляд и реже загажен мозг неудачным опытом и претензиями
ВерСаСе• 16 марта в 15:20
Смотря что понимать под словом:’ лучше’.
Допоможіть знайти• 16 марта в 15:21
Порівнювати різних людей - утопія.
Жінка у 30 не може виглядати краще, ніж у свої 20.
бювет_в_обед• 16 марта в 15:21
В душе, да возможно
Скользкая• 16 марта в 15:22
Мені 33, вважаю, що виглядаю краще ніж в 23.
У мене збереглося фото в купальнику, зроблене у 23. Я не відвідувала спортзалу, ніяк не стежила за харчуванням і в одязі виглядала більш-менш, але тіло мала скінні фет з жахливим целюлітом.
Плюс відвідування косметолога, підібрана доглядова косметика, ботокс, кератин.
Зубная фея• 16 марта в 15:22
Ответ дляДопоможіть знайти
Порівнювати різних людей - утопія.
Может, если в 20 портила свою внешность неудачным стилем или образом жизни. Или откорректировала дефекты пластикой, если они были
Пилосмок працює• 16 марта в 15:24
Ответ дляДопоможіть знайти
Порівнювати різних людей - утопія.
Легко! + уход,+ стиль, + финансы
-лишний вес, дешевое окрашивание, неправильный уход, неудачный гардероб
Хтомолодець? Я!• 16 марта в 15:25
Дивлячись яких дівчат ми порівнюємо. Я в 20 не парилась стилем, носила шо попало, фарбувалась невдало. Зараз подобаюсь собі більше, але звісно я не виглядаю так свіжо як в 20
Мудрецыха мира• 16 марта в 15:26
Ответ дляОля_с_киркою
Не судіть по собі! Я дитину народжувада в 30 , в палаті рожала 17 річна , так всі хто вперше з мед працівників приходив по якіхось справах до нех перший час йшли до мене і були впевнені , шо це я ! ) Ну не давали мені більше 20 ! - 18 багато хто думав ! Мені і зараз не дають ,хоч в мене вже троє дітей ! Ну зміріться вже з тим, шо є такі жінки !
Автор -ЗВІСНО МОЖНА ! В любому віці є різні !
KROX@• 16 марта в 15:26
Ответ дляВерСаСе
Автор явно не понимает
фрау Гітта• 16 марта в 15:28
Ответ дляДопоможіть знайти
Порівнювати різних людей - утопія.
Звичайно, може, вилікувати шкіру, вирівняти зуби, схуднути, наприклад, знайти свій стиль, навчитись фарбуватися і т.д
Допоможіть знайти• 16 марта в 15:30
Ответ дляПилосмок працює
Легко! + уход,+ стиль, + финансы
🤦 ну яка зайва вага може дати у 20?!
Це треба не їсти, а жерти, щоб з метаболізмом у молодому віці бути товстим.
А якщо фігура шана, то хоч мішок одягни - буде гарно
Пилосмок працює• 16 марта в 15:31
Ответ дляДопоможіть знайти
🤦 ну яка зайва вага може дати у 20?!
Вы давно на улице были?
Все в 20 красотки, а в 30 тетки? Вы им в паспорт заглядывали?
Чумацький Шлях• 16 марта в 15:31
Как по мне дач у меня как-то так и было, в 20 я выглядела хуже, чем в 30
Допоможіть знайти• 16 марта в 15:31
Ответ дляфрау Гітта
І ви про схуднення...
Дівчатка у 18-20 зазвичай тонкі й дзвінкі
Молодість, ритм! Яка зайва вага?!
Твоя космішна• 16 марта в 15:32
Можна доглядати за собою, не вилазити з спортзалу та від косметолога, обколотися від лоба до п´ят, але все одно погляд 30-річної не сховаєш.
Оля_с_киркою• 16 марта в 15:33
Ответ дляМудрецыха мира
Якщо в 30 дають 17 - то це не комплемент. Це із серії ні сісі ні пісі.
Пилосмок працює• 16 марта в 15:33
Ответ дляТвоя космішна
Взгляд меняется ближе к 40
Допоможіть знайти• 16 марта в 15:33
Ответ дляПилосмок працює
Вы давно на улице были?
Ви можете себе втішати скільки завгодно, але молодість є молодість, як не крути
І до речі, я не писала про 30-річних тіток.
В 30 жінка теж виглядає чудово.
Але 20 є 20
Твоя космішна• 16 марта в 15:35
Ответ дляПилосмок працює
Взгляд меняется ближе к 40
Оцінюючий и трохи втомлений погляд 30-річної дуже відрізняється від погляду 20-літньої.
З висоти своїх 50 можу собі дозволити бути чесною та об´єктивною.