Стильна штучка• 17 марта 2025

Нормально относитесь, когда люди говорят про слабости?

Про свои неудачи, про свои ошибки
вам ок или злорадствуете, насмехаетесь над таким?
или наоборот вызывает т у вас расположение такая смелость?
Результат:
вже голосів: 30
27 (90%) Норм
3 (10%) Не нравится
ЗабежАЛОЧКА• 17 марта 2025
Всегда стараюсь поддержать
Дама_из_рекламы• 17 марта 2025
Кому говорят? Если это друзья, близкие, то обычно люди поддерживают, а посторонним для чего это знать?
Пампушечка• 17 марта 2025
про неудачи про ошибки это норм.
только не все время ныть. и так рассказывать, что б не повторяться.
я лично плохо справляюсь с такими чужими эмоциями, теряю терпение, характер портиться.
Альфасамка• 17 марта 2025
я кайфую коли в них невдачі і заздрю коли вдачі. Я хвора на голову
Борода• 17 марта 2025
Если просто рассказываю, то норм, а если жалуются, то не люблю такое.
Алина-1240• 17 марта 2025
Они у всех есть)
Молчунья• 17 марта 2025
Я, звісно, репліки відповідні подаю. Але забороняю собі включатися емоційно у будь-які чужі справи.
Мені і так бракує ресурсу.
КаваЗМолоком• 17 марта 2025
Є люди, які постійно розказують про свої біди, нещастя і проблеми. Взагалі не злорадствую, але і слухати це постійно немає сили. Або які весь час розказують, які вони офігенні, і кожен день свято. Аж до оскоми. Хочеться лимончика дати.
А якщо це близька людина, в неї дійсно щось сталося - то вислухаю, співчуваю. Якщо можу допомогти - допомагаю. Мене це не дратує.
Якщо в близьких щастя - порадію.
Сливочная пенка• 26 марта 2025
Вислухати можу, якщо потрібно можу щось порадити.
Але якщо ця тема постійно в людини то це вже ниття і розігрування жертви. Таке не терплю і намагаюся не спілкуватися з нитіком.