ГейТуда• 17 марта 2025
Открытие аэропорта во Львове этой весной
Вы верите, что это возможно? Десятки статей уже анонсировали, что откроют аэропорт во Львове в конце этой весны-начале лета и даже озвучили какие авиакомпании готовы лететь, причем билеты будут типа гораздо дешевле, чем из стран ЕС. Может я зря купила билеты с Польши и теперь потеряю и время, и деньги, плюс еще и неудобства, как думаете?
Яичница с беконом• 17 марта 2025
Ответ дляok1904
Літак збити це не дешево, має резонанс, наслідки . справа навіть не в людських життях
Та кто думает о последствиях
Ответ дляХома з пастою
о, як раз вчора дивилася про авіакатастрофи. міняли лобове скло, використали болт на 0.5мм меньший. Лобове в польоті вилетіло, пілот випав за вікно, зачепився ногами, його тримав борт провідник, так і летіли поки не сів літак. Дивовижно, що цей пілот вижив і були лише обмороження та перелом руки.
Це для таких як безмозгла Безугла
Маргарита и Мастер• 17 марта 2025
Не думаю, какая страховая застрахует самолёт в воюющей стране?
Коварная Зая• 17 марта 2025
Ответ дляКукарачка
кожні три місяці вони ’відкривають’ аеропорти. смішно вже
КажДый раз, как инфопространство нужно разрядить, достается чучело открывающегося аэропорта и ритуально проносится по телегам.
ГейТуда
• 17 марта 2025
Ответ дляok1904
Якщо по міжнар правилам, то треба щоб пройшло 6 місяців після відміни військового стану. Але можуть бути такі договорняки як з Кабулом
Ну в Израиле все время типа война, а пассажирские самолеты постоянно летают
Маргарита и Мастер• 17 марта 2025
Ответ дляok1904
,цивільні . Так
В какие годы?
Ибо все же мы помним как за 1-2 недели до войны отменили рейсы Люфтганза и Ко ибо приостановили действие страховок на них
В новостях было, кацапы где-то у себя сбили гражданский борт недавно, перепугались что украинский военный самолет.
В общем, даже если вдруг что-то и откроют, то до конца войны, я бы блин только из Ужгорода летала, там самолеты на посадку и на взлет заходят с территории Венгрии. И до границы 7 км.
Залатавая• 17 марта 2025
Цікаво було б почитати думку страхових компаній лізингових та авіакомпаній, але ж такого не пишуть...
забиякина• 17 марта 2025
Ответ дляok1904
Нагадайте, будь ласка, які там були наслідки, коли русня збила над Україною пасажирський літак? І це навіть не повномасштабна війна була. 10 років минуло
Ответ дляГитта Ягг
Ужгород...там проблемна злітка для цивільних чи ще щось, вже не пам´ятаю. Наш Бориспіль передав був і наземне обладнання ще в 2023, а справа загальмувалася
Снегурочко• 17 марта 2025
Ответ дляГитта Ягг
Словаччини, а не Угорщини
ГейТуда
• 17 марта 2025
Ответ дляХома з пастою
навпаки. попит великий, тому має бути дорожче, ну й ризики величезні.
Меня тоже это удивило, в принципе в Анталию можно купить билет на самолет менее чем за 4 тысячи грн, с Бухареста визейры есть вообще по 1500 грн, неужели со Львова будет еще дешевле,
энциклопУдия• 17 марта 2025
Ответ дляАннуитет
Если будет перемирие, то логично, что их откроют
не факт
Не пью, не курю• 17 марта 2025
Ответ дляok1904
Какие последствия? Раша может сбить любой самолёт и ей ничего за это не будет. Никаких последствий.
Ответ дляМаргарита и Мастер
Пассажирские?
Літали з СРСР. Цивільні. Мій свекор літав.
Аеропорт Кабула був побудований інженерами з СРСР. У той час Афганістан намагався наздогнати інші розвинені країни у всіх сферах, в тому числі і в туризмі. За рахунок транзитних рейсів уряд планував приймати мандрівників з США, Індії та Європи. Плани держави зірвалися в 1979 року, коли почалася громадянська війна. Під час війни, аеропорт використовувався президентом Наджибулою й СРСР до моменту виведення військ СРСР із країни
забиякина• 17 марта 2025
Ответ дляok1904
Троє засуджених в Нідерландах, є вирок, але рашка не видала злочинців
Щось на резонанс не тягне. Вбили майже 300 цивільних і аж 3 пішаків визнали винними через 8 років.
Поторописька• 17 марта 2025
Основные питания - яка страхова компанія візьметься за страхування рейсів в воюючій країні?