ГейТуда• 17 марта в 10:31

Открытие аэропорта во Львове этой весной

Вы верите, что это возможно? Десятки статей уже анонсировали, что откроют аэропорт во Львове в конце этой весны-начале лета и даже озвучили какие авиакомпании готовы лететь, причем билеты будут типа гораздо дешевле, чем из стран ЕС. Может я зря купила билеты с Польши и теперь потеряю и время, и деньги, плюс еще и неудобства, как думаете?
Кукарачка• 17 марта в 10:32
кожні три місяці вони ’відкривають’ аеропорти. смішно вже
Диверсификация• 17 марта в 10:34
А Ви сіли б в літак? Я ні
На паровозе• 17 марта в 10:34
А почему билеты обещают дешевле, чем из стран ЕС? Наоброт должно быть: спрос ниже, риски выше.
Атиква• 17 марта в 10:34
Наперегонки с ракетами.
Забобонний фрукт• 17 марта в 10:34
та хай открывают...
Хочу на Балі• 17 марта в 10:34
Та пох
Прокачую сідниці• 17 марта в 10:34
Я бы не рискнула ,если даже открыли бы.
Но не откроют конечно,война
ok1904• 17 марта в 10:36
Ответ дляНа паровозе
де Ви там лоукост бачили в заявлених окрім візейра. І ще заявлено чартери,це не ругулярка.
Повелитель бітка• 17 марта в 10:36
Ви не боїтесь, що може збити той літак власне ПВО. Людський фактор є завжди
ok1904• 17 марта в 10:36
Ответ дляПрокачую сідниці
Я бы не рискнула ,если даже открыли бы.
Но не откроют конечно,война
Не відкриють , може один літак буде виконувати тіпа рейс за всі ті заявлені авіакомпанії.
Завжди недо...• 17 марта в 10:37
я б сіла у літак у Львові, у Харкові живу, так що кожен день ризик для життя
Забобонний фрукт• 17 марта в 10:37
Ответ дляПовелитель бітка
ну тогда человеческий фактор может повляить и без ракет и ПВО...за штурвалом тоже человеки сидят
Десь так, але...• 17 марта в 10:37
Ответ дляКукарачка
А что вам так смешно?? Война в стране!
ok1904• 17 марта в 10:38
Ответ дляПовелитель бітка
Якщо по міжнар правилам, то треба щоб пройшло 6 місяців після відміни військового стану. Але можуть бути такі договорняки як з Кабулом
ok1904• 17 марта в 10:38
Ответ дляЗавжди недо...
Літак збити це не дешево, має резонанс, наслідки . справа навіть не в людських життях
Атиква• 17 марта в 10:39
Та й нашо їм той аеропорт ? Оно кожну ніч по 60 шахедів над Україною. Літак не хочк
сою не люблю• 17 марта в 10:39
Брехня очередная
Хома з пастою• 17 марта в 10:39
Ответ дляНа паровозе
навпаки. попит великий, тому має бути дорожче, ну й ризики величезні.
ok1904• 17 марта в 10:39
Ответ длясою не люблю
Брехня очередная
Згодна. Навіть не брехня, а пуста заява
Завжди недо...• 17 марта в 10:40
Ответ дляok1904
воно то так, але коли макака з гранатою, вона про ціну ж не думає
ok1904• 17 марта в 10:40
Ответ дляЗавжди недо...
Так і відповідають інші... Я з 2000 року працювала в цивільній авіації, мені хочеться, щоб літали цивільні рейси, але розумію, що це заяви- афера в наших реаліях
Носки на подтяжках• 17 марта в 10:41
это уже какой раз открывают?
Завжди недо...• 17 марта в 10:41
Ответ дляНоски на подтяжках
это уже какой раз открывают?
разом з ужгородським)))
Запасная спина• 17 марта в 10:41
Ви читали, що пише Безугла щодо збиття наших літаків нашою ППО ?
Я б не летіла літаком з України.
Десь так, але...• 17 марта в 10:42
Кто не боится лететь,тот полетит и таких немало! Я не полечу ,пока не уверена что это безопасно!
ok1904• 17 марта в 10:42
Ответ дляЗапасная спина
Я б не летіла літаком з України.
Ви хоч розумієте яка там була проблема? Ні? То не рівняйткся на ту Безуглу чи безмозглу
На паровозе• 17 марта в 10:42
Ответ дляХома з пастою
Думаете, спрос будет выше, чем в ЕС? Даже тут вон пишут, что не рискнули бы
Повелитель бітка• 17 марта в 10:42
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ну во время войны ситуация другая. Особенно ночью.
Запасная спина• 17 марта в 10:43
Ответ дляok1904
Та чого ви агресуєте зранку? Я ні на кого не рівняюся. Свою думку написала лише.
Хома з пастою• 17 марта в 10:43
Ответ дляЗабобонний фрукт
о, як раз вчора дивилася про авіакатастрофи. міняли лобове скло, використали болт на 0.5мм меньший. Лобове в польоті вилетіло, пілот випав за вікно, зачепився ногами, його тримав борт провідник, так і летіли поки не сів літак. Дивовижно, що цей пілот вижив і були лише обмороження та перелом руки.