Tochka i Krapka• 17 марта в 10:56

Виза в США

планирую подаваться на визу в США по украинскому паспорту. Паспорт свежий, еще 6 лет активен, но есть штампы о посещении России и Беларуси (2021 год). Кто-нибудь недавно получал визу? Может ли это быть причиной отказа? Какие сейчас основные причины отказов?
Mariya Prokhorova• 17 марта в 11:01
Причина відмови може бути , якщо вони не побачуть головний привід чому ви хочете отримати візу в США
Goku5927• 17 марта в 11:01
У мене лише невтішні новини: всі знайомі, хто намагався з укр. паспортом податися в США на візу, отримали відмову. Наприклад, подруга 3-й рік у США по U4U, мала приїхати мама в гості, і не пустили. До іншої знайомої теж не змогла прилетіти мама через відмову. У всіх тут повно майна, офіційна робота, вік 50+
Irina898989• 17 марта в 11:03
я в 2023 получила визу, они вообще задают вопросы в основном чем занимаешься, заработки, доходы и тп
Но передо мной кучу отказов было, в Варшаве получала
Goku5927• 17 марта в 11:04
Якщо вже така тема, можливо, хтось зорієнтує з приводу оплати візи? Припустимо, я обрала для співбесіди умовну Латвію. Це мені після заповнення форми DS-160 на туристичну візу треба поїхати до Латвії оплатити і сподіватися, що посольство не ігноруватиме мене? Де і як проводиться оплата і як достукатися до посольства, ці 2 питання цікавлять
Mariya Prokhorova• 17 марта в 11:04
Ответ дляGoku5927
А хто давав запрошення мамам ?
Діти їхні , які мають українське громадянство ?
Goku5927• 17 марта в 11:05
Ответ дляMariya Prokhorova
А хто давав запрошення мамам ?
Діти з не лише українським громадянством. Наприклад, у 1 з них ще Ізраїлю
Mariya Prokhorova• 17 марта в 11:07
Ответ дляGoku5927
Ясно , значить діти , ну і вони в США приїхали як тимчасовий захист ( програма) тоді не дивно , чому відмова
Goku5927• 17 марта в 11:08
Ответ дляMariya Prokhorova
Так, напевно, мені просто як подрузі з українським громадянством нереально буде отримати. Чи не знаєте, як проводити оплату заявки на візу зараз, якщо я в Україні, а співбесіда відповідно за кордоном? Наскільки мені відомо, неможливо сплатити збір в Україні
Mariya Prokhorova• 17 марта в 11:08
Ответ дляGoku5927
Ви все оплачуєте онлайн, заповнюєте анкету онлайн та їдете на співбесіду і все це не гарантує отримання візи
Гроші не повертають
Goku5927• 17 марта в 11:09
Ответ дляMariya Prokhorova
Гроші не повертають
Зрозуміла, онлайн шукатиму посилання. Минулого разу, чогось не знайшла. А які шанси записатися на співбесіду? Мене ігнорують вже приблизно місяць 😢
dorik• 17 марта в 11:10
Ответ дляGoku5927
А знайомі в США ,до яких вони їхали платять гарні податки? Може це також впливає?
dorik• 17 марта в 11:11
Ответ дляIrina898989
На английском говорят? Я его забыла:((
Mariya Prokhorova• 17 марта в 11:12
Ответ дляGoku5927
А де ігнорують в Латвії ?Там же черга , шукайте вільні місця , а через поляків не дивились ?
Goku5927• 17 марта в 11:16
Ответ дляdorik
На рахунок податків точно не знаю. Знаю, що чоловік офіційно влаштований в американській фірмі, має платити. У жінки своє агентство, чекає на дозвіл на роботу. Чоловік, певно, сплачує, а вона ймовірно ні
Irina898989• 17 марта в 11:16
Ответ дляdorik
На английском говорят? Я его забыла:((
давали переводчика если нужно, я видела вызывали переводчика кому нужно
Goku5927• 17 марта в 11:17
Ответ дляMariya Prokhorova
Я сьогодні буквально планую писати всім найближчим посольствам, щоб дізнатися вільні дати. У відкритих джерелах не знайшла, де подивитися. Можливо, ви могли б порадити сайт, де можна відслідковувати вільні віконця в посольствах США по світу?
Таня Кузнецова• 17 марта в 11:45
Ответ дляGoku5927
Ми отримували в Ризі . Записалися онлайн ,проплатили теж онлайн і приїхали на назначену дату .
Goku5927• 17 марта в 11:49
Ответ дляТаня Кузнецова
Чи не могли б ви надати посилання на сайт, де записувались? Я взагалі не знайшла нічого подібного.
Ще кумедно, що поки я, сидячи в Україні, не включила ВПН для заповнення форми DS-160, сайт мене просто не пускав і не давав це робити. Українські ІР спеціально глушать під час подачі заяви на візу 🤡
Таня Кузнецова• 17 марта в 12:02
Ответ дляGoku5927
На сайте посольства сша в Латвии .

https://lv.usembassy.gov/ru/visas-ru/
Goku5927• 17 марта в 13:51
Ответ дляТаня Кузнецова
На сайте посольства сша в Латвии .

https://lv.usembassy.gov/ru/visas-ru/
Дякую за посилання 🤝🌸
dorik• 17 марта в 15:39
А в Німеччині хтось отримував візу в США?