База_птеродактилей• 17 марта в 18:28

Таксі в Києві під час комендантської

Планую поїздку, час повернення запланований на 22.00, але ніхто не скаже, яка буде ситуація на кордоні, тому продумую варіант, як дістатись дому, якщо автобус затримається
Можливо, знаєте таксі, які їздять у комендантську? Чула, що 838 їздить, але хотілось би знати напевне
Партизанка• 17 марта в 18:30
Зателефонуйте прямо в таксі, тариф може бути високий.
18 мнеУЖЕ• 17 марта в 18:44
Орієнтуйтесь +- 1000 грн...
Морожена_курка• 17 марта в 18:52
838 не ездит
автор База_птеродактилей • 17 марта в 18:57
Ответ для18 мнеУЖЕ
Орієнтуйтесь +- 1000 грн...
Я розумію, що цінних буде високий, але хоча б знати, хто взагалі може приїхати) Минулого року теж вернулись десь о 23.30 в Київ, нас знайомі забрали. А от люди ледь знайшли таксі тоді, думали вже ночувати на вокзалі
автор База_птеродактилей • 17 марта в 18:58
Ответ дляМорожена_курка
838 не ездит
Блін(( Ну на крайняк переночую на вокзалі, але хотілось би доїхати додому
Ответ дляПартизанка
Так і зроблю, і краще мабуть в них запитаю, чи вони взагалі приїдуть
18 мнеУЖЕ• 17 марта в 19:02
Ответ дляБаза_птеродактилей
Автор, в мене потяг запізнився, була тривога і через 40 хв-коменданський час- на ж/д вокзалі- жива черга на таксі- цілий аукціон зробили- хто дорожче поїде. На ж/д доречі є кімнати відпочику- 250 грн. Я це все сама в тій ситуації уточнювала. Врешті знайшли з пасажирами бус-в нарямок Троєщини (6 чол) і зкинулись, щоб дешевше було і то цілу дорогу водій бурчав- що дешево нас везе. І це кожного висажував по маршруту - тобото не під будинок, а на нацближчій зупинці...якось так.
18 мнеУЖЕ• 17 марта в 19:02
Ответ дляБаза_птеродактилей
Скачайте додаток болт або убер, або через приват.
ДваДваВісім• 17 марта в 20:29
Автор, смотря, с какой стороны вы заезжаете в Киев. Если важна каждая минута, можно попросить водителя остановить возле первой после въезда в город станции метро. Например, въезжая со стороны Житомирской трассы, можно не ехать до автобусного вокзала на Петлюры или на Демеевскую. Можно попросить выйти на Академгородке. И оттуда уже уезжать на такси. Точно также с Одесской трассы просите остановить на Теремках. И так далее. В вашем случае, 20-25 минут все решают. Обычно, водители входят в положение.
Зроблено у 80-х• 17 марта в 22:13
Найт таксі чи якось так, з місяць тому цікавилася, то було блищько 2500 в одну сторону. Я вирішила що то дуже дофіга і зняла номер на вокзалі.
СкрипяСердцем• 18 марта в 14:13
Я просто заказала такси через убер, взял заказ быстро таксист. Я поблагодарила и сказала «хоть бы успели до комендантского», но он говорил что у него пропуск и может ездить и ночью. Ехали мы с шиком через Южный мост, только он просил сказать если остановят что я его родственница, а не пассажир. Было это год назад)