Їжак в панчохах• сегодня в 19:34
Що можна з собою брати з їжі закордони?
Щоб не забрали на пропускному пункті. Їду на авто.
Цікавить чи можу я взяти 5-10 колбас гарних, кульок солодощів дитині. Консерви типу тунца, кукурудзи по пару-трійку банок - ну тунця 10 а кукурудзи 1 наприклад. Чи заберуть все?
Куда ж без меня• сегодня в 19:38
Вы не о том волнуетесь. Проблема не что заберут, а что встрянете надолго.
Какой смысл вообще все это везти?
АБВГДэшница• сегодня в 19:38
Закордонами такого плану їжа швидше всього дешевша. Везіть себе, ну можете солодощі хіба, зефір ,цукерки улюблені.
З понеділка на дієті• сегодня в 19:44
навіщо? ви можете з собою везти тільки їжу на час переїзду, яка не зіпсується, за кордоном це все є
Їжак в панчохах
• 2 часа назад
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну є. Я виходила вже з супермаркету)) нічо не купив , і -7000
Їжак в панчохах
• 2 часа назад
Ответ дляЗ понеділка на дієті
То що з тунцом? Це мʼясо вважається чи ні