Міні-бікіні• 17 марта 2025
У кого дети недавно поступали на контракт в ВУЗ?
При поступлении "на контракт" как-то учитываются результаты ЗНО?
Сейчас сдают вступительные экзамены?
Есть ли вариант не попасть в желаемый ВУЗ из-за ЗНО? Или не поступить на контракт?
Сейчас сдают вступительные экзамены?
Ответ дляАлгонавт
У мене донька поганенько нмт здала, тому ми нервували, поки чекали приймуть ії на контракт у КШЕ чи ні. Прийняли усіх бажаючих, навіть тих, у кого нижчі бали були. Але після першої сессії десь третина відсіялась
Розкажіть, будь ласка про навчання там. Чому відсіялись?