Голена блондинка• 17 марта 2025
Ви купуєте собі квіти додому?
Просто в вазу на кухню. Я стараюся щоб завжди були, без свята і без приводу. Сьогодні купила собі і мамулі, зранку квіти так підіймають настрій
Крию матом страшно• 17 марта 2025
Ответ дляГолена блондинка
И сейчас? Холодно же
сейчас желтенькие, маленькие уже есть. не в сезон он покупает иногда. раз- два в месяц. а с ранней весны и до поздней осени всегда цветы в доме. зимой и сосновые ветки в вазах стоят.
Саджу все зарання• 17 марта 2025
Очень-очень редко.
Только сезонные. Например, у бабушки на остановке.
Голена блондинка
• 17 марта 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Звідки ви знаєте що впливає на мій настрій?
Ну ви ж дівчинка, а дівчатка люблять красу
энциклопУдия• 17 марта 2025
Ответ дляГолена блондинка
А краса - тільки у квітах?
Інфантильні у вас роздуми , які ви адресуєте людині яку ви навіть не знаєте
В кого тако було• 17 марта 2025
Вот когда я каждый день букеты собирала так это в детстве на даче, мы там летом жили. Полевые цветы всякие, некоторые садовые. Любила гвоздики, они пахли очень и разных цветов были)
Мудробаба• 17 марта 2025
Да. Постоянно
Но сегодня купила лилию в вазоне и скоро расцветет. Красота
Сейчас не сфоткаю, уже улеглась спать
Бентливуман• 17 марта 2025
Покупаю. Я как раз сегодня думала, что с удовольствием что-то вырастила бы сама. Видимо уже к земле начинает тянуть))
Голена блондинка
• 17 марта 2025
Ответ дляэнциклопУдия
А краса - тільки у квітах?
Не тільки у квітах, звісно, але потрібно самим створювати собі настрій. А квіти найдоступніший варіант. А що вам підіймає настрій, поділіться
Кукарикуууууу• 17 марта 2025
Не покупаю, два раза в год для меня более чем. Но в магазинах и на рынке часто захожу и любуюсь, дома они мне не нужны.
Голена блондинка
• 17 марта 2025
Ответ дляБентливуман
Тюльпани зовсім просто- посадіть цибулину восени і кожен рік будуть квіти
Бентливуман• 17 марта 2025
Ответ дляГолена блондинка
Проблема в том, что я живу в квартире. Но с удовольствием любуюсь чужими палисадниками.
Липка-прилипка• 17 марта 2025
Ні.
Тільки зі своєї клумби.
В оранжерейних стільки хімії, що це просто букет отрути в квартирі :(
Тільки зі своєї клумби.
пу_пугренчик• 17 марта 2025
Ответ дляОтжигающая
не люблю мертвые цветы, у меня все в горшках
Я така сама.
У мене фіалки. Вони букетами квітнуть постійно.
А зрізані квіти, коли в´януть, чомусь мені псують настрій :(
a.ostroverh• 17 марта 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Ні.
Тільки зі своєї клумби.
Не больше, чем если бабка навоза вывернет для удобрения
энциклопУдия• 17 марта 2025
Ответ дляГолена блондинка
Я поділилась у першому коменті - у мене інші пріоритети.
І мені не потрібні саме квіти аби підняти настрій.
Липка-прилипка• 17 марта 2025
Ответ дляa.ostroverh
Ви просто не уявляєте що і скільки.
’Навозом ’, як ви виразились, квіти ніхто не обробляє. Ним взагалі тільки удобрюють, але не квіти.
Накладні мюслі• 17 марта 2025
Не люблю їх, в´януть, смердять, вази мий, воду міняй, підрізай морока.
Я проти зайвого гемору.
Вредняжка• 17 марта 2025
Ні, ні. Квіти починать в´янути, я вічно пропускаю момент коли їх треба викинути. А оті пелюстки, які падають - теж ніякого затишку мені не роблять, тільки дратують. А ще мити оту вазу, яку не запихнеш в посудомійну, і яка найчастіше слизька
Просто фу-фу-фу, щоб я, сама, своїми руками купувала собі головний біль? Так хай йому грець, я не настільки любитель прекрасного
Голена блондинка
• 17 марта 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Ви просто не уявляєте що і скільки.
Обробляють тим самим що і овочі на вгороді. Препарати ті ж самі, але овочі та фрукти ми ще й споживаємо в їжу
НеВРотик• 17 марта 2025
Так грустно стало, давно цветов в моем доме не было ((
Хоть на ваши посмотрела)
Вредняжка• 17 марта 2025
Ответ дляГолена блондинка
Настрій? Я оно лего букет збираю, який не воняє, і ось настрій
А ще пазл чекає ravensburger
І ніяких букетів не потрібно.
А ще пазл чекає ravensburger
І ніяких букетів не потрібно.
Аноним ФЕЯ• 17 марта 2025
Одного разу я прийшла в квітковий і попросила букет з хризантем, мені тупа дура продавець мовчки обвʼязала квіти чорною стрічкою і протягнула в руки, поки я шукала гроші. Я чуть не обомліла, стало дуже гидко. Я зробила їй зауваження, звідки вона взяла що я йду до мерця, бо я хотіла квіти додому просто. Мені відповіли що такі квіти купують тільки на похорон 😡. Я розвернулася і покинула магазин. Тепер маю відразу до квіткових магазинів.
Колгоспниця• 17 марта 2025
Не купую, в мене шкодний кіт, який всі вази перевертає. Коли дарують ношусь з ними, спати до себе в кімнату та двері зачиняю , бо точно втихорця переверне .
Файна_зупка• 17 марта 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я також бонсай дивилася але ще не купляла.
Це в інтернет магазині чи просто?