Голена блондинка• 17 марта 2025
Ви купуєте собі квіти додому?
Просто в вазу на кухню. Я стараюся щоб завжди були, без свята і без приводу. Сьогодні купила собі і мамулі, зранку квіти так підіймають настрій
Фиона Шрековна• 17 марта 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я також бонсай дивилася але ще не купляла.
Це живі чи штучні орхідеї?
Чай не пью, только кофе• 17 марта 2025
Так, іноді купую. Хотілось би частіше, але ціни на квіти не сприяють цьому
Закуйовджена життям• 17 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Не люблю їх, в´януть, смердять, вази мий, воду міняй, підрізай морока.
Я проти зайвого гемору.
А мне так нравится с ними возиться😁
Закуйовджена життям• 17 марта 2025
Я покупаю когда сезон что бабки продают на базаре, это теплое время года, из серии иду мимо и купила. Во первых не надо идти специально, во вторых это не дорого, т е мотивации специально пойти в цветочный и потратить пару тыс на букет себе без повода - нет, а вот мимо шла и купила - так да
Снежнакомка• 17 марта 2025
Звісно. Можу навіть кілька гілочок взимку зрізати щоб зеленіли вдома.
Вчителька з мікрорайону• 18 марта 2025
Не купую. Ліньки доглядати і мити вази. Хатніх рослин достатньо
Не рахую, а вважаю• 18 марта 2025
Ответ дляФайна_зупка
Це в інтернет магазині чи просто?
Ні, у самому магазині.
Не рахую, а вважаю• 18 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Це живі чи штучні орхідеї?
Штучні в атб купляла