Репетиторша• Изменено 17 марта 2025
Устала очень. нет сил на зарядку
Делала в течении 2 недель и в менструацию тоже, а пару дней нет сил совсем, в голове туман, не знаю что влияет, не могу ни шаги находить, ни зарядку сделать, желание просто сидеть-лежать и все
Не понимаю в чем дело
Внутри как истощение
Не понимаю в чем дело
Внутри как истощение
Дюймовочка• 17 марта 2025
Може то магнітні бурі на Вас так впливають? Зараз якраз декілька днів пишуть що сильні відбуваються...
Нагайна• 17 марта 2025
Ну так может перестарались с каждодневной зарядкой (правда, не знаю насколько ваша зарядка интенсивная была)?
Репетиторша
• 17 марта 2025
Ответ дляНагайна
обычная, 30 минут
наоборот после нее как энергии добавлялось
Пригаю-цибаю• 18 марта 2025
Моя щоденна зарядка займає 5 хвилин. Тільки 1-2 рази на тиждень можу приділити більше 30 хв, і це тоді буде повноцінне тренування. Зрозуміло, що немає необхідності тренуватися щоденно по 30+ хв, якщо ви не професійна спортсменка
Репетиторша
• 18 марта 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
я худну, є 10 кг лишніх
чисто дефіцитом не вийде нормально, тому додала 30 хвилин активності, щоб спалювали більше калорій та щоб шкіра не обвисала, м´язи були