Пупуговка• 18 марта 2025

Где искать людей на минималку?

БершкомангоЗар• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Всі білети в театр мені і чоловіку давали на роботі безкоштовно) працюємо в різних сферах.
Додому приносять молоко робимо і кефір і йогурт...
это пиз...ц, товарищи
автор Пупуговка • 18 марта 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
вы когда в театр ходили последний раз?
А цьому році
Цигарний шланг• 18 марта 2025
Ответ дляТанго утрьох
54 роки і не беруть? Ще ж до пенсії не близько.Тобто треба триматися за те що є(майже мінімалку)? Печаль. Я вважала, що хоч на подібну зарплатню беруть без вікових обмежень. Невже молодші згодні? В нас на весь район у жодному закладі (культура) нема нікого, хто молодший 50+, багато співробітників віком 65-72.
так, а на фізичну роботу не може (туди куди беруть).
БершкомангоЗар• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
А цьому році
но денег на билет на понравившийся спектакль нет. Идете на то, куда ведут
Брюлик в стразах• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Кто приносит ? Приносят бесплатно , в подарок ?
автор Пупуговка • 18 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Вот поэтому вы никого найти и не можете . И потом , что значит ’У нас нет готовых сотрудников’ ? Что у вас за работа такая , что требует длительного обучения ?
Щоб люди працювала повністю самостійно півроку треба в не тільки на ій роботі в на попередній теж таке було. Тому через півроку і підіймають зарплатню.
автор Пупуговка • 18 марта 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
это пиз...ц, товарищи
І знайомій теж, хоча вона працює в освіті.
автор Пупуговка • 18 марта 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
это пиз...ц, товарищи
В чому пиз..у?
Брюлик в стразах• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Так что ж за работа такая ?
автор Пупуговка • 18 марта 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Гарний спектакль був нема зауважень
автор Пупуговка • 18 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Купуємо з доставкою додому . Кожного тижня 2 банки)нема проблем ні з театром ні з харчуванням , не зважаючи на такую зарплатню.
Сердючка• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Півроку - це дуже довге навчання для роботи «не бий лежачого». Забагато вимог для мінімалки.
Брюльтик• 18 марта 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
укрпошта вроде
Це не держслужба.
автор Пупуговка • 18 марта 2025
Ответ дляСердючка
Так через півроку люди повністю адаптована і може робити повністю самостійно
Брюльтик• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Це чистими якщо все вираховують.
Так відкрийте нам таємницю, де.
автор Пупуговка • 18 марта 2025
Ответ дляБрюльтик
Так відкрийте нам таємницю, де.
Ви хочете влаштуватися ?якщо просто поговорити то яка вам різниця а якщо вас цікавить я вам розповім у приватні
Сердючка• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Для самостійної роботи - місяця навчання з головою вистачає. Що Ви там півроку робите?
Брюлик в стразах• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Нам всем очень интересно , что это за работа такая , что аж полгода надо адаптироваться .Рассказывайте уже .
ДлинноНожка• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Работаем. Надо ещё людей.

Госслужба
Это пенсионный? Если да, то не удивительно
Брюльтик• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Так ви слона не продасте.

Ви створюєте тему, що шукаєте людей. Вкажіть населений пункт і установу. Якщо ви на Херсонщині, а я в Чернігові - то вам писати немає сенсу, бо це марнування мого часу. Я туди не переїду.
автор Пупуговка • 18 марта 2025
Ответ дляБрюльтик
Так ви слона не продасте.

Я не шукаю людей я питаю де шукати
БершкомангоЗар• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Я не шукаю людей я питаю де шукати
вы хоть город напишите
Брюлик в стразах• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Я не шукаю людей я питаю де шукати
Объявления на заборах расклейте .
Лукава_Кiшка• 18 марта 2025
Автор, можно конкретику?
1 что за структура? (Администрация, управление и т.д.)
2 район
3 сколько стажировка и какая вероятность сдать экзамен
4 вакансия на какую должность?
5 возможна ли удаленка
6 уровень образования
Душка-свекрушка)))• 18 марта 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Мінімалка це скільки?
В мене зараз на будівництві працюють підсобники 1000 - 1200 грн.день
Кава два рази і обід
На будівництві це важка фізична робота. Це ж не в офісі сидіти.
Міні-бікіні• 18 марта 2025
Ответ дляБрюльтик
Так ви слона не продасте.

+++++ автор, прорекламируйте свою работу! Почему человеку стоит к вам пойти? Я лично задавала вам уточняющие вопросы, судя по тому, что вы не ответили я угадала) так напишите, что положительного в этой работе? Тут сидит вся Украина, возможно кто-то заинтересуется сам или передаст знакомым. А то пока кроме офиц. оформления я больше ничего положительного не прочитала) зато работа столь сложная, что учиться надо полгода)
Лукава_Кiшка• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
В освите зарплаты ооочень хорошие)
автор Пупуговка • 18 марта 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
В освите зарплаты ооочень хорошие)
Ні в обох моїх знайомих зарплата 6600 грн.
Роблять секретарями, буває і в вихідний виходять в після роботи якщо треба залишаються , ну потім їм дають час побути вдома. Роблять , звільнятися не планують.
БершкомангоЗар• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
а у моей 18 000. учитель начальных классов, Днепр
Творю чудеса• 18 марта 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Львів
Во Львове тцк озверело,вот и нет мужчин на работе