Пупуговка• 18 марта 2025
Где искать людей на минималку?
Лукава_Кiшка• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Ні в обох моїх знайомих зарплата 6600 грн.
Роблять секретарями, буває і в вихідний виходять в після роботи якщо треба залишаються , ну потім їм дають час побути вдома. Роблять , звільнятися не планують.
Освита в вашем понимании это что? Если управление или департамент, то там ниже 20 в принципе нет, а в среднем 35.
Если Шпола, то 6600 на руки ’вахтёр’ получает, при графике ночь через две.
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
а у моей 18 000. учитель начальных классов, Днепр
Мої не вчителі, в них не профільна освіта. Але роблять бо нема іншої роботи біля дому а якщо проїзд і час то їм нецікаво
Істеріомама• 18 марта 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Обожаю про учителей)
надеюсь ей 23 года она без опыта и стажа на голой ставке 18 часов. Если так я вам подкину человек 30 на эту должность))
Лукава_Кiшка• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Секретарем где они работают?
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Секретарем где они работают?
У школі і коледжі
Скромняшка• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Питання в тому, де знайти людей
Только пенсионеров. На 6 тысяч не реально прожить. Молодежь на такую зп не пойдет, им нужно одеваться, развлечения, гаджеты, а это деньги. Если у женщины есть ребенок - тоже (ну только, если есть муж и ей просто дома сидеть не хочется). Мужчина даже не посмотрит в сторону вакансии.
Моя золовка ищет себе помощницу для работы с документами, зп - 11500, из желающих только пенсионерки.
Істеріомама• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
У школі і коледжі
Тут кроме зарплаты есть преимущества. Ребенок - учится можно все контролировать)
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Вахтер доба через три і теж 6600 , прибиральниця теж 6600 тільки п´ятиденний робочий тиждень , офіційно 8-17, в 15.00 відпускають зазвичай
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляСкромняшка
Київ?
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
На дистанційному вдома за комп´ютером
Істеріомама• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
На дистанційному вдома за комп´ютером
Оценки, диплом))
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Оценки, диплом))
Типу що поставлять гарні оцінки?
Зілля до весілля• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Ні буде спочатку 8000, через місяць 9000, а через рік 10000 , можливо більше за рахунок премії.
Проблема в том, что на госслужбу нужно: знание языка (сертификат), отсутствие судимостей, высшее образование и определенные навыки, сильно много требований для 8-10 тыс.
Попа как у Кардашьян• 18 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
Во Львове тцк озверело,вот и нет мужчин на работе
Є
БершкомангоЗар• 18 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Обожаю про учителей)
а мне зачем? Я не директор школы и не департамент освіти
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляСкромняшка
А в неї постійна робота чи тимчасова?
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляСкромняшка
Нам тільки жінки і потрібні
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляСкромняшка
Молодь робить, можливо живуть з батьками купують собі гаджети.
Сердючка• 18 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Так собі перевага. А далі з такою «карʼєрою» куди? Сісти дитині на шию?
Все питаю зарання• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Якщо так то робітники не потрібні були..працювати все д треба і за щось відповідати
Розкажіть в чому суть роботи вашою?
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Розкажіть в чому суть роботи вашою?
По типу перевірки отк
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Так одна знайома працювала в столовій щоб всі канікули можна бути дома з дітьми і контролювати чим вони займаються, робочий день теж не до пізнього часу . Але теж працювала за мінімалку.
Все питаю зарання• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
По типу перевірки отк
ООО. яке місце для хабарів прекрасне
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
ООО. яке місце для хабарів прекрасне
Я сказала по типу, хабарів нема і не буде. На це можна не розраховувати. Красти теж нічого )
Все питаю зарання• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Перевірки - це завжди хабарі
Пупуговка
• 18 марта 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Перевірки - це завжди хабарі
Я працюю нема ніяких хабарів, так що не завжди.
Все питаю зарання• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Що саме ви контролите і як часто?
Синди Кроуфорд• 18 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Ви хочете влаштуватися ?якщо просто поговорити то яка вам різниця а якщо вас цікавить я вам розповім у приватні
Автор, хоч місто напишіть, бо наче за носа водите