Скляна миша• 18 марта в 10:35
Що готуєте?) не можу придумати
Рубаю олівлє• 18 марта в 10:38
Риба з томатною підливою, картопля запечена з мʼясом і сиром, булгур з курятиною типу плов, люля з пюре, салат з редиски яєць і зеленої цибулі.
Скляна миша
• 18 марта в 10:38
Ответ дляЖена аллигатора
Салат з капусти. А на довше, вчора картоплю з м´ясом запікала
Капуста така дорога стала. та в принципі як і все 🙊
Встидаюся запитать• 18 марта в 10:39
Два дні їли картоплю, запечену в фользі з салом і запечену дорадо. Салат з моркви з селерлю. Сьогодні будуть відбивні і спагетті з сиром. Салат мабуть з капусти з морквою і яблуком. Мене від помідорів і огірків свіжих відвернуло щось.
Слоник-тоник• 18 марта в 10:40
Тушкую квашену капксту з телячими ребрами
Собі суп броколі фрикаделька
Поторописька• 18 марта в 10:40
Ще тільки поснідала. Є суп, вчора картоплю з мʼясом тушкувала, теж є. І сир кисломолочний відігріла. І пиріг з яблуками є. Нічого не планую більше готувати
Доставучая• 18 марта в 10:40
Зранку овсянка всім, грінки з варенням і сир , ковбаса, булка)) Нема сил ніяких сьогодні зранку. На обід соберусь з силами, та повноцінно приготую, але що?) Є фарш , вчора молола. Може суп з фрикадельками, і пюре з котлетами. Інше в голову не лізе.
Доктор Хаос• 18 марта в 10:41
Уха з лосося, грибний креп-суп, бульйон з сельдереєм, м´ясний хлібець з гречкою, фруктово-сирна запіканка, вінегрет, запечена тріска, курка з овочами та картоплею в рукаві, заливний пиріг з яйцями та зеленою цибулею, апельсиново-яблучний мармелад, цитрусовий напій з сушених скоринок. Це меню на кілька днів.
Птица секретарь• 18 марта в 10:41
Ответ дляСтетоскопуло
Йду за шампіньонами та вершками, буде грибний суп пюре.
Спасибо за идею. Сливки сколько % покупаете ?
Знову Я• 18 марта в 10:43
Сделала карбонару, есть отбивные. Сегодня буду варить борщ. Ещё планирую готовить зразы, суп с сырком и овощами, котлеты, варить горох. На случай лени в холодильнике пельмени)
Ласковая_львица• 18 марта в 10:44
девочки, кто любит печень - рекомендую. Печень я яблоками в духовке.
Бамбарбия! Кергуду.• 18 марта в 10:51
Суп з сочевицню зварила, млинці з печінковим паштетом і картоплею готувала. Хочу спробувати сьогодні зрази з сиру та мяса , загорнуті в зварену манку на молоці і обсмажені. Не пробувпла, цікаво. І,вівсянне печиво спечу.
культУра• 18 марта в 10:52
Ответ дляСкляна миша
Буряк тушёный
Говорю відверто• 18 марта в 10:58
Сьогодні на роботі. А завтра буде день вареника і пельменя. Вже руки чешуться)) планую наліпити вареників з мʼясом, капустою, картоплею, солодким сиром, вишнями та пельменів) частину в заморозку, частину завтра їсти.
Стетоскопуло• 18 марта в 11:01
Ответ дляПтица секретарь
30, виливаю в гриби коли смажу
Жена аллигатора• 18 марта в 11:04
Ответ дляСкляна миша
Так, тому в салат до капусти не перці з помідорами, а морква і трохи дайкону
Мядуза аля моргонер• 18 марта в 11:08
Насмажила а-ля бендериків - трикутніків із лаваша і фаршу, син любить. І сирників.
Хитрый Лис• 18 марта в 11:29
Вчера готовила голубцы.
Есть гречка на гарнир. В планах суп с фрикадельками, котлетки и отбивные
Скляна миша
• 18 марта в 13:05
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Можна рецепт вашого печива, будь ласка ю
Бамбарбия! Кергуду.• 18 марта в 15:50
Ответ дляСкляна миша
Безпрограшний варіант, якщо любите вівсяне печиво. Мій чоловік його б їв постійно
...Я, ще додою какао30-50 гр(віднімаю від муки цю вагу) мак, ну, що подобається. Родзинки-обов´язково, робила без них-ні, не те