Не заздріть тьоті• 18 марта в 15:56
Вас просили на работу приносить идинцификационный код?
При оформлении
Чумацький Шлях• 18 марта в 15:57
Ні в якому разі не надавайте. Вони вкрадуть всі ваші гроші. І кота.
Чумацький Шлях• 18 марта в 16:02
Ответ дляДонька подруги
Ну а как бухгалтер будет отчёт подавать без ипн ?
Не вигадуйте. Нашо оті бухгалтери вчаться по п´ять років? З іпн і дурак звіт здасть... нехай здають без
Забрызжу ядом• 18 марта в 16:03
Идинцификация от лукавого, не давайте ничего, квартиру могут забрать и кредитов на ваше имя набрать.
СирОжино пирОжино• 18 марта в 16:04
Ответ дляДоросла дівчинка
І Д Е Н Т И Ф І К А Ц І Й Н И Й
ого вас торкнуло як
Доросла дівчинка• 18 марта в 16:05
Ответ дляСирОжино пирОжино
ого вас торкнуло як
ага))) наступне питання буде: стільки ПДВ із зарплати відраховують)))
Кручу хвости• 18 марта в 17:18
Ответ дляДонька подруги
Голубями отправлять 🤷♀️
Дівка в намисті• 18 марта в 20:25
Ответ дляЧумацький Шлях
Оце Ви зробили мій вечір🤣 Уявила,щоб було якби таке сказали бухгалтерам у мене на роботі🤣