Виниловая пластинка• 18 марта 2025
як нас травить атб, а саме їх своя лінія
зайшла в атб, робила покупки, взяла оселедець, вдома роздивилась і побачила ці єшки. E300, E334, E331, E575, E260, E316, E450, E211, E200, E202. Лише 10 добавок на 1 оселедець
Виниловая пластинка
• 18 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
автору так хочется обгадить атб
пришлось аж ешками поинтересоваться
ведь в других супермаркетах органика с гималайской солью в консервах
пришлось аж ешками поинтересоваться
Яку сіль краще споживати? Найкраще використовувати невелику кількість виключно натуральної морської солі. Її одержують шляхом випарювання морської води -- при цьому зберігаються корисні мікроелементи: магній, калій, кальцій, йод. Додавати морську сіль рекомендується в готові страви. Так що я завжди купую морську сіль. Не купую гімалайську по 100 грн маленький пакетик