Виниловая пластинка• 18 марта 2025

як нас травить атб, а саме їх своя лінія

зайшла в атб, робила покупки, взяла оселедець, вдома роздивилась і побачила ці єшки. E300, E334, E331, E575, E260, E316, E450, E211, E200, E202. Лише 10 добавок на 1 оселедець
Усміхайлик• 18 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Хто робить пресерви з філе оселедця без Ешок?
Что такое пресерви не знаю
Но солю сама, без ешок👍
автор Виниловая пластинка • 18 марта 2025
В целом консервант 202 безвреден . Однако его чрезмерное употребление может вызвать побочные эффекты от легких до тяжелых, такие как астма, раздражение глаз, проблемы с желудком и экзема.
Карусель-весель• 18 марта 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
При избыточном потреблении и последующем накоплении консерванта E211 в организме формируется чрезмерное количество гиппуровой кислоты, которая перегружает почки, увеличивает риски почечной недостаточности и нарушений метаболизма.
Господи, вы все этикетки так читаете и ужасаетесь? Не верю.
Червона ікорка• 18 марта 2025
Ответ дляНа паровозе
Почитайте, соленая рыба ведет к онкологии
А що не веде до онкології?
Ответ дляКарусель-весель
Я не очікувала, що буде аж 10 різних консервантів
Любимка-анонимка• 18 марта 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Ніхто цього не робить, але нас не тільки сусід агресор пуляє дронами і ракетами, а наш ворог, який травить українців. Так, я не буду купувати, але куплять бабусі, купить молодь дітям
Подавайте в суд на виробника
Усміхайлик• 18 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
А що не веде до онкології?
Секс
Червона ікорка• 18 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Что такое пресерви не знаю
Но солю сама, без ешок👍
Всі пресерви з Ешками.

Рибу теж самі ловите?
Глаза_в_3_карата• 18 марта 2025
Автор, хорош параной , Вы той рыбы сьедите дозировку на уровне минимальных рисков. Везде сейчас есть химия и нитраты, приходится есть.
Любимка-анонимка• 18 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Секс
Треба завязувати з цією пагубною справою
Усміхайлик• 18 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Всі пресерви з Ешками.

Рибу теж самі ловите?
Муж ловит
Грамотний хвіст• 18 марта 2025
А потом мы спрашиваем,а почему мы болеем
Червона ікорка• 18 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Секс
Теж веде. ВПЛ, ЗПСШ, вагітність можуть провокувати онкологію
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Так аби ще смачна була, а то вони уксусу туди наперли і різних добавок.
Усміхайлик• 18 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Вопрос был про рак, а не про беременность
Червона ікорка• 18 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Муж ловит
То і автору спіймайте оселедця
Глаза_в_3_карата• 18 марта 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Тем более))
Червона ікорка• 18 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Я написала про явища, які можуть провокувати рак. Вагітність теж відноситься до таких явищ
Усміхайлик• 18 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
То і автору спіймайте оселедця
Хорошо! Пусть приезжает
Усміхайлик• 18 марта 2025
Ответ дляЧервона ікорка
А вы когда сексом занимаетесь, всегда беременна?
Замріяна• 18 марта 2025
приват лейбли їм роблять тіж самі виробники, чия продукція на тій же полці лежить, тільки трохи дорожче, чи атб виробник по вашому?
руки_Крюги• 18 марта 2025
Ай, ну вас, оселедця хочу
Срочнокпсихологу• 18 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Нет
Наивная вы, если уверены, что в других торговых марках такого нет
Потринділиця• 18 марта 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
А при избыточном потреблении воды могут почки отказать.
Ну шо не так?• 18 марта 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Тю,купили на рынке селедочку малосольную и все дела.
Ось аналіз харчових добавок, які ви зазначили, та їхня безпечність у виробництві продуктів харчування:

1. E300 (Аскорбінова кислота, Вітамін C) – Безпечний

Натуральний антиоксидант, який часто використовується для збереження свіжості продуктів.

2. E334 (Винна кислота) – Безпечний

Міститься в природному вигляді в винограді та інших фруктах, використовується як регулятор кислотності.

3. E331 (Натрієві цитрати) – Безпечний

Використовується як регулятор кислотності та буферний агент, часто додається у газовані напої та оброблені продукти.

4. E575 (Глюконо-δ-лактон) – Безпечний

Використовується як регулятор pH і розпушувач, особливо у випічці та приготуванні тофу.

5. E260 (Оцтова кислота) – Безпечний

Основний компонент оцту, застосовується для надання смаку та консервації.

6. E316 (Ериторбат натрію) – Безпечний

Антиоксидант, що використовується для збереження кольору та смаку продуктів, особливо у м’ясних виробах.

7. E450 (Дифосфати) – Загалом безпечні в помірних кількостях

Використовуються у випічці та оброблених м´ясних продуктах; надмірне споживання може впливати на обмін кальцію в організмі.

8. E211 (Бензоат натрію) – Спірний, але загалом безпечний у допустимих межах

Консервант, що використовується в кислих продуктах та напоях; існують побоювання щодо можливої реакції з аскорбіновою кислотою (E300), що може призводити до утворення бензолу в рідкісних випадках.

9. E200 (Сорбінова кислота) – Безпечний

Натуральний консервант, що пригнічує ріст плісняви та дріжджів у продуктах харчування.

10. E202 (Сорбат калію) – Безпечний

Широко використовуваний консервант з низькою токсичністю.

Висновок:

Усі ці добавки дозволені у харчовому виробництві і вважаються безпечними в межах регламентованих норм. Однак E211 (бензоат натрію) може мати певні ризики у специфічних умовах (наприклад, взаємодія з вітаміном C з утворенням бензолу), а E450 (дифосфати) слід споживати в помірних кількостях. Якщо у вас є особливі дієтичні обмеження або занепокоєння, варто перевіряти рівні споживання та можливі взаємодії.
Кондуктор маршрутки• 18 марта 2025
Автор, скажите своему работодателю, что в 2025 году украинцы уже Ешек не бояться
Відкушу все що стирчить• 18 марта 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Я нещодавно прочитала склад випічки в Сільпо включаючи їх зовсім недешевий хліб. Жахнулась.
Почала купувати звичайний Київ хліб.
МояХатаЗкраю• 18 марта 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Польза и вред Е200 Сорбиновой кислоты
Чрезмерное употребление продуктов, содержащих Сорбиновую кислоту, может спровоцировать аллергические реакции и высыпания на коже воспалительного характера. Допустимой считается норма употребления – 12,5 мг/кг веса тела, до 25 мг/кг – условно допустимо.
автору так хочется обгадить атб
пришлось аж ешками поинтересоваться
ведь в других супермаркетах органика с гималайской солью в консервах
Ответ дляМояХатаЗкраю
автору так хочется обгадить атб
пришлось аж ешками поинтересоваться
В інших не порівнювала, а обгадити по вашому - це факти , 10 єшок . Тут ніякого обладнення - лише чисті факти і фото
Ответ дляКондуктор маршрутки
Травити людей це не про боязнь. Хочеться , щоб людей так не травили - куча єшок да ще й кисле з перебором оцту, чи добавок , які імітують оцет