Амелі на мілені• 18 марта в 17:59

Поставила таку ціну на оренду що ніхто не бере( чи можу я запропонувати дешевше?

Тим хто вже дивився?
Місяць стоїть без переглядів
То якось дивились в січні, в лютому тиша і зараз тиша
Короче чи можу я написати тим хто дуже хотів що я спустила ціну
Чи це буде не дуже доречно?
месяцкие• 18 марта в 18:00
Вы можете написать, но сомневаюсь, что они месяц вас ждали
Секс-Бомба• 18 марта в 18:00
Зачем? Вы что объявление не можете исправить?
Язвочка• 18 марта в 18:00
а вони просили знижку?
Налогообложу• 18 марта в 18:00
Не ставьте себя в такое уязвимое положение
Ищите других
Ненька наша• 18 марта в 18:01
Не пишите им. Это так унизительно. Или Вам деньги дороже гордости?
Парова Машина• 18 марта в 18:02
Виставте по нижчій ціні та і все. Навіщо бігати саме за тими людьми
Оно само купилось• 18 марта в 18:03
Пишите. Они сразу вылетят из картонной коробки под Вашим домом и прибегут арендовать у Вас квартиру)
вентиляторная• 18 марта в 18:03
Не пишите,если им надо,они и сами увидят. Ищите других.
Белоснежко• 18 марта в 18:04
Ні, не варто. Знизьте ціну і шукайте далі. Зараз ’низький сезон’ оренди, так що переглядів багато і не буде.
Барабан для дорослих• 18 марта в 18:04
Не гніть ціни наступного разу. Не будьте такою жадібною
Указка• 18 марта в 18:08
колись я так зняла, дешевше, орендодавець сама передзвонила, але через два дні, не через місяць, так ми в неї 5 років прожили
Прокачую сідниці• 18 марта в 18:11
А люди типу цей час жили в коробці від холодильника, поки ви ціну скласти не могли?
Kar• 18 марта в 18:15
Я б написала і тим (так і так, перед своїм днем народження вирішила зробити приємне- знижку)) і змінила ціну в оголошені.
Не бачу нічого страшного. Мою б гордість це ніяк не тронуло.
Не знала яка ціна на ринку, поставила, невгадала, змінила ціну!

Бажаю вам досягти мети!
Швидкоруч• 19 марта в 02:17
Знизьте ціну і шукайте далі.