Скажіть мою дівчину зґвалтували і вона хоче зі мною розійтися бо думає що я її не прийму і що мені буде гидко її навіть обіймати, а я навпаки вважаю що вона в тому не винна і вона того не хотіла, тому я приймаю її, і я все дуже добре обдумав і прийняв рішення що я не хочу щоб ми розходилися і я після того що з нею сталося навіть на краплину не пере хотів її в плані сексу і далі бачу її в своїх планах на майбутнє, але вона всеодно каже що їй бридко самій що з нею таке сталося і всеодно думає що мені бридко і хоче від мене піти
Скажіть будь ласка що мені робити, я прийняв рішення і я не хочу аби вона йшла від мене, що мені робити???
Королева ганделику• 18 марта в 19:46
Привязать к батарее и почаще повторять как вы ее хотите.
Стебель березы• 18 марта в 19:46
Ответ дляRogalik_351
Удалено администрацией...
Почему у вас ник Рогалик, а не Ковелик?
Хочу наколоти губи• 18 марта в 19:49
Ответ дляСумчатая кошка
Бедная, жаль что ей досталась такая семья как ваша. Чёрствые тупые сухари
Родителей не выбирают. Мне тогда было 8 лет, я причем?
Невидимка Майя• 18 марта в 20:07
Тут, скорее всего, ее реакция к мужскому полу в принципе.
Сейчас ей вряд ли захочется секса, даже с вами.
Цукрові вишні• 18 марта в 20:08
Ответ дляRogalik_351
Удалено администрацией...
Якщо ви не троль, то ваша дівчина переживає страшну травму
ви маєте їй допомогти, переконати, що вона не винна, і знайти спосіб покарати насильника
і до психолога дівчину