ПироженкА• 18 марта 2025
Як краще запросити людину зустрітися?
Я інтроверт і завжди проблематично з кимось першою контактувати. Як краще написати чи подзвонити?
Результат:
вже голосів:
24 (88.89%)
Написати
2 (7.41%)
Подзвонити
1 (3.7%)
Результат
Апофиозная• 18 марта 2025
Планую піти прогулятись в суботу після обіду. Як у тебе з вільним часом, складеш компанію?
Коленная ложечка• 18 марта 2025
вы же как то узнали ее личный номер телефона?
почему при встрече нельзя пригласить?
ПироженкА
• 18 марта 2025
Ответ дляКоленная ложечка
почему при встрече нельзя пригласить?
Ми часто спілкуємося, разом працюємо, завтра буду неподалік і хотіла б зустрітися.
Коленная ложечка• 18 марта 2025
Ответ дляПироженкА
тем более, подойдите и пригласите.
ПироженкА
• 18 марта 2025
Ответ дляКоленная ложечка
тем более, подойдите и пригласите.
Та ні, буду неподалік від дому, людина зараз у відпустці.
Коленная ложечка• 18 марта 2025
Ответ дляПироженкА
вы хотите пригласить его на свидание? а вы просто коллеги и у вас не было никаких отношений… странно все.
я не могу такое представить, так что советчик из меня в этом случае, никакой)
ПироженкА
• 18 марта 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Ні, просто погуляти, це взагалі жінка
Солоденька цукОрка• 18 марта 2025
Ответ дляПироженкА
Ні, просто погуляти, це взагалі жінка
Ви хочете запросити ´зараз на зараз ´ людину у відпустці?)
Будьте готові, что у неї плани івона відмовить.
ПироженкА
• 18 марта 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Так, знаю точно, що вона вдома і особливо нічим не зайнята. Звичайно розумію, що може відмовити .
короткопамятна• 18 марта 2025
Ответ дляПироженкА
Ні, просто погуляти, це взагалі жінка
Ото ви дивна. Просто привіт, пішли погуляєм завтра буду біля тебе. Напишіть
ПироженкА
• 18 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
Знаю, що звучить дивно, в мене вічна проблема контактувати з людьми
Разгуляшка• 18 марта 2025
Ответ дляОйЙой
Ротом
Интроверт рот лишний раз не откроет
Автор не изучила матчасть:))))
короткопамятна• 18 марта 2025
Ответ дляПироженкА
Будьте попроще. Скільки вам років?
ПироженкА
• 18 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
Ви чогось боєтеся?
Це не має логічного пояснення, але перед тим як комусь дзвонити/писати в мене завжди внутрішній мандраж. Стараюся спілкуватися лише віч на віч, тоді простіше.
короткопамятна• 18 марта 2025
Ответ дляПироженкА
Ну дзвонити бояться 70-80% людей, тут колись навіть теми були з опросами. А ось писати , це ж нічого такого. Ну найгірше що може трапитися, напише, що не може. Ну так і буде. Від цього ніхто ще не вмирав.
ПироженкА
• 18 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
Дякую, треба боротися з своїми страхами якось