Ольга-e4fd• 18 марта в 22:38

Виплати ВПО при купівлі автомобіля

Підкажіть будь ласка, якщо я ВПО, а чоловік (на фронті) не має статусу ВПО і планує придбати авто. Чи знімуть виплати з мене?
Попередньо подивилась постанову 332, там пишуть наче знімуть якщо великі покупки будуть перевищувати 100 тис., але окрім авто. Також там зазначено, що авто має бути старше 5ти років, щоб не вплинуло на виплати.
Отже, чи були у Вас конкретні схожі ситуації?
Дякую за відповіді🌷
Natalia Кис.порошок• 18 марта в 22:59
Так, якщо в сім´ї появляється авто або квартира виплати припиняють.