Божий одуванчик• 19 марта в 09:22
Как продлить лицензию на алкоголь в электронном кабинете ?
Здраствуйте. Девочки бухгалтера, подскажите как продлить лицензию через электронный кабинет , всегда продлевала через лицензионную палату
КинДза• 19 марта в 10:17
пишите заяву и отправляете через переписка с налоговой (отправленные) в электронном кабинете можно самому отвезти в налоговую. но вроде это не продление , а получение на новый срок
Божий одуванчик
• 19 марта в 10:18
Ответ дляКинДза
Спасибо , я уже сейчас это поняла , а какие документы прикрепить ? Только оплата ?
КинДза• 19 марта в 10:18
Ответ дляБожий одуванчик
да
Божий одуванчик
• 19 марта в 10:19
Ответ дляКинДза
да
А если платила не через Приват 24 , то можно просто фото чека прикрепить?
Треба підробіток• 19 марта в 10:23
заяву з платіжкою через листування+відправити заяву про бажання отримувати документи в ел кабінет
Божий одуванчик
• 19 марта в 10:24
Ответ дляТреба підробіток
До це за заява про бажання отримуаати документи в ел кабінеті ? Дякую вам
Божий одуванчик
• 19 марта в 10:25
Ответ дляКинДза
на скане нужна надпись копия верна и подпись того на кого оформлено
Спасибо , буду пробовать
Треба підробіток• 19 марта в 10:28
Ответ дляБожий одуванчик
Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що з 1 січня 2025 року для отримання ліцензій на право виробництва, обігу підакцизних товарів та зберігання пального необхідно подати до контролюючого органу в електронному вигляді заяву про бажання отримувати документи через Електронний кабінет.
Хто має подати заяву?
Суб’єкти господарювання (ліцензіати), які вперше отримують ліцензію.
Ліцензіати, які отримали ліцензії до 1 січня 2025 року, але не подавали такої заяви або подавали заяву про відмову від отримання документів через Електронний кабінет.
Як подати заяву?
Увійдіть до приватної частини Електронного кабінету за посиланням: або через вебпортал ДПС.
У режимі «Введення звітності» знайдіть та заповніть форму Заяви про бажання отримувати документи через Електронний кабінет (форма F/J 1391602).
Підпишіть Заяву електронним підписом.
Надішліть Заяву до контролюючого органу.
Які наслідки неподання Заяви?
підстава для прийняття рішення про відмову в наданні ліцензії (п. 13 ч. 1 ст. 45 Закон України від 18.06.2024 №3817-IX «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального»).
підстава для прийняття рішення про припинення дії ліцензії (п. 42 ч. 2 ст. 46 Закону № 3817).
Джерело:
Хто має подати заяву?
Як подати заяву?
Підпишіть Заяву електронним підписом.
Які наслідки неподання Заяви?
Джерело:
Божий одуванчик
• 19 марта в 10:29
Ответ дляТреба підробіток
Хто має подати заяву?
Як подати заяву?
Підпишіть Заяву електронним підписом.
Які наслідки неподання Заяви?
Джерело:
Хто має подати заяву?
Як подати заяву?
Підпишіть Заяву електронним підписом.
Які наслідки неподання Заяви?
Джерело:
Велике дякую