ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 марта в 16:25
Є тут розумні тренери?
Питання наступне.
Треба скинути 4-5 кг.
За рахунок зниження калорій - складно, не люблю обмеження.
Запропонувала збільшити розхід калорій.
Тобто, грубо кажучи, їсти так само, а тренуватися більше, щодня на тренуванні спалювати 400-500 калорій, тієї ж ходьбою під гірку.
2 тренера в залі сказали, що це погана ідея, але не змогли пояснити чому.
Що тут поганого?
Треба скинути 4-5 кг.
Запропонувала збільшити розхід калорій.
Що тут поганого?
Принцепесочка• 19 марта в 16:27
бо це не так працює, заняття в залі - для підтримки форми, набору маси, не щоб знизити вагу, а щоб якісно змінити тіло
Летала_НаМетле• 19 марта в 16:28
Ви будете набирать м´язову масу, вага буде стояти на місці і навіть рости. ви лише кардіо займаєтеся без ваги?
ЗавЛабСнаб• 19 марта в 16:28
Ответ дляНіка Найз
Меньше надо жрать и больше бегать!
Вы не хотите сменить аватарку? А то для меня как говорящая пони. Особенно про ’больше бегать’ - смешно
А ведь автор ищет умного тренера!
А у нас макарошки• 19 марта в 16:28
Реально нічого поганого. Я збільшую розхід ккал завжди весною. Починаю багато рухатися, проходжу десь 20тис кроків в день. Худну дуже помітно. Але чи зможете ви витягнути такий темп? Я сама по собі дуже активна. При сидячий роботі, в мене в день менше 10 тис кроків рідко коли виходить, навіть зимою
Давно без алко• 19 марта в 16:29
Ответ дляНіка Найз
А ща напридумывали всяких разводняков с оземпиками коуч тренерами с калллриями..
В условиях города бегать за лошадью не особо вариант ))
ЗавЛабСнаб• 19 марта в 16:29
Ответ дляНіка Найз
Лежа на диване с ящиком пирожных не худеют!
Та понятно! Только на бегу, т.е. на скаку
ЗаведУющая• 19 марта в 16:30
Потому что чтобы сеть 1 кг жира вам бегать нужно больше 10 часов. Я говорю о жире а не о весе. Эффективнее сокращать каллораж и добавлять спорт.
Кроме того, организм адаптируется к нагрузкам и со временем тратит меньше энергии
Ну и вы можете не заметить что начнете есть еще больше, если не будете контролировать питание.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 19 марта в 16:31
Ответ дляЛетала_НаМетле
2 рази на тиждень силові, 3 рази кардіо
Теща дочки• 19 марта в 16:39
Ответ дляПринцепесочка
Ходити під гірку це не про зміни у тілі)) це якраз втратити калорії зайві
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 19 марта в 16:42
Ответ дляТеща дочки
так, теж багато про це читала, що дуже корисно саме для жироспалювання.
думала буду їсти багет, ходити під гірку і худнути))
Принцепесочка• 19 марта в 16:43
Ответ дляТеща дочки
це має бути дуже велика гірка
але я погоджуюсь з тренерами, що треба підключити корекцію харчування, не вірю, що останні 4-5кг можна спалити ходінням під гірку
Теща дочки• 19 марта в 16:43
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я бачила що тренер у залі так схудла,але вона прям дуже багато так ходила,по пару годин на максимальному нахилі, це треба щоб ціль була.
Теща дочки• 19 марта в 16:46
Ответ дляПринцепесочка
це має бути дуже велика гірка
Ви пробовали ходити на максимальному нахилі пару годин?) Я худну якщо більше 20 тис кроків у день ходжу просто по вулиці,але кожен день так ходити важко, вистачить ентузіазму на пару тижнів.
Невгамовна Бу• 19 марта в 16:46
Ну, в мене наприклад така тактика не спрацювала. Так, підтягнулись руки, ноги, сідниці. Але вага і жир на боках та животі залишився. Спробуйте хоча б прибрати швидкі вуглеводи, цукор і копчені ковбаси та мʼяса. Більше овочів, каш та мʼяса (тушковане, запечене)
Невгамовна Бу• 19 марта в 16:51
А от дефіцит калорій і постійні тренування допомогли скинути зайві кілограми. Тоді вже можна трохи розслабитись і в їжі і дозволити собі іноді і тістечко або тортика шматок) але тренування не кидати. Я навпаки щоб смачно їсти ще додала собі кардіо і + 1 одне тренування.
Принцепесочка• 19 марта в 16:54
Ответ дляТеща дочки
ні, от такого я не пробувала, в мене тренування займає 40хв, практично кожного дня, в сумі пропрацьовуються всі групи м’язів - в цьому для мене зал і заняття з тренером. А як я скажу чоловіку - склади мені програму, щоб я кожного дня по кілька годин ходила, щоб схуднути на кілька кг він недобре про мене подумає
Анонимус Я• 19 марта в 16:57
Нічого критично поганого в такому підході немає, але є нюанси:
Збільшення фізичного навантаження не гарантує дефіцит калорій.
– Організм може компенсувати витрачену енергію: підвищиться апетит, зміниться рівень активності протягом дня (наприклад, більше сидітимеш у спокої).
– Також багато людей підсвідомо ’дозволяють’ собі з´їсти більше після тренувань.
Не завжди можна об´єктивно контролювати витрату калорій.
– Фітнес-трекери та тренажери можуть сильно завищувати цифри спалених калорій.
– Навіть якщо тренування показує ’-500 ккал’, це не означає, що реальний дефіцит буде саме таким.
Збільшене навантаження може привести до втоми або перетренованості.
– Якщо організм не звик до щоденних витрат 400-500 ккал на тренуванні, це може спричинити перевтому, біль у м’язах, зниження мотивації або навіть ризик травм.
– Важливо не лише спалювати калорії, а й давати тілу відновлюватися.
Кардіо не завжди найефективніший спосіб зниження жиру.
– Підхід ’більше кардіо = більше жироспалювання’ працює, але силові тренування + помірне кардіо дають кращий довгостроковий ефект, бо зростає м´язова маса, а це підвищує загальні витрати енергії навіть у спокої.
Тобто підхід ’тренуватися більше, щоб їсти так само’ може працювати, але він не ідеальний. Оптимальний варіант – поєднання невеликого зменшення калорійності їжі та підвищення активності, що допоможе отримати стійкий результат без перевантаження організму.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 19 марта в 16:59
Ответ дляПринцепесочка
це має бути дуже велика гірка
вони не останні, а перші)
нахил 12