Помаранчова душа• 19 марта 2025
Питання про температуру
Всі джерела пишуть про різні норми температури.
Я трохи помішана на здоров´ї в вирішила поміряти яка в мене температура протягом дня.
За три дні ось так вийшло
Ранок, обід 36,5-36,6
15-18 година - 36,8-37
Після 20 години - 36,6-36,7
Розумію що то нормальна температура, але чому в проміжку між 15-18 годинами температура сягає 37 градусів , і взагалі найвища за день саме в цей час, то дійсно є нормально?
За три дні ось так вийшло
Ранок, обід 36,5-36,6
15-18 година - 36,8-37
Після 20 години - 36,6-36,7
Помаранчова душа
• 19 марта 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Мабуть най активніші ви в цей проміжок
Не думаю що з активністю зв´язано.
Помаранчова душа
• 19 марта 2025
Ответ дляШпондєр
Ще трохи і зможете наукову роботу писати про зміни температури
Точно
Помаранчова душа
• 19 марта 2025
Ответ дляМушля з Криму
а тиск не пробували міряти протягом дня як він змінюється? 👀🤫
Немаю чим
Мадам Тю-лю-лю• 19 марта 2025
Ответ дляШпондєр
...і причини глобального потепління....чи то похолодання, вже і не ясно
Мадам Тю-лю-лю• 19 марта 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Не думаю що з активністю зв´язано.
Недумаєте і неактивні в цей проміжок це різні поняття
Помаранчова душа
• 19 марта 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я зараз вдома , так як у відпустці. Кайфую, телевізор майже цілий день. Що вранці, що перед сном, що в обід. Тому не думаю що від фізичної активності залежить
Мушля з Криму• 19 марта 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Немаю чим
то треба купити тонометр. буде ще одне здивування і пару тем тут
Помаранчова душа
• 19 марта 2025
Ответ дляМушля з Криму
Ну хоча й не по темі, але й за то дякую.
Мушля з Криму• 19 марта 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Это ненормально.
теж так думаю, треба швидку викликати
ЯНаПэПэ• 19 марта 2025
Ответ дляМушля з Криму
теж так думаю, треба швидку викликати
Ну скорая сомнительно что поможет. Но иппохондрия и тревожность - не шутки.
Помаранчова душа
• 19 марта 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Так справді, я дуже тривожна. Але просто вирішила спитати, може хтось в курсі, є ж температурні качелі різні, то виходить що в цей час температура і мене найвища, потім сама стає 36,6. Але чому саме і цей час , бо заміряю вже протягом кількох днів.
100%• 19 марта 2025
Автор, у меня знакой был (умер), так вот в течениии дня тепература у него была 36,6, а к вечеру поднималась до 38, и так 2-3 мес. и ничего не болело, рак, быстро умер....
Помаранчова душа
• 19 марта 2025
Ответ для100%
Дякую. В мене 38 нема. І на вечір 36,6.
Вміє е заспокоїти жінку, в якої тривожність зашкалює
100%• 19 марта 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Дякую. В мене 38 нема. І на вечір 36,6.
это вам на всякий случай...
Василина Семеніч• 05 апреля 2025
Автор як ви? Ще є температура? Я вже декілька місяців також з такою температурою
Помаранчова душа
• 05 апреля 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Все ок, певно то поствірус. Ув, який проходив два - три тижні. Вже все в нормі .