___Mila___• 19 марта 2025

У доньки не виявили зародків постійних зубів 5-ки. Я в шоці.

Доброго вечора всім. Боже, шукаю тут якусь пораду, щоб хоть трішки заспокоїтись.
Чоловік сьогодні ходив з донькою до стоматолога.їй 11 років. Виявили у молочній 5-ці каріес, пішли на рентген, а там немає корінного зуба, з іншої сторони так само. Тепер панікую, так, що аж колотить. Вже начиталася всяких жахачок, навіть про відторгнення імплантів. Хто стикався з подібною ситуацією, допоможіть порадою. Можливо є лікарі у чаті, підкажіть що нам світить. Заздалегідь вдячна.
Alex_Kri• 19 марта 2025
Будет ходить с молочным (иногда они стоят очень долго). Когда-то поставит имплант
ElenaMari• 19 марта 2025
Автор зуб мудрости вылезет оденет брекеты и затянет дырку, а пока ходит с молочным, вам проще, а вот у меня ученик у него четверть зубного ряда нет вот там беда конечно , вам можно и без импланта обойтись пока сохраняете молочные
Мимо_шла• 19 марта 2025
Что-то это стало часто встречаться, у детей двух знакомых такая же беда.
Сохраняют зубки до 18 чтобы поставить имплант
автор ___Mila___ • 19 марта 2025
Ответ дляAlex_Kri
Наче сказали чоловіку, що почали розсмоктуватися корні в молочних. Наскільки я зрозуміла з ваших відповідей - ви лікар? Вірно?
Santander• 19 марта 2025
Це моя історія. Єдине, що у мене такий зуб лише один, теж 5-ка. Зараз там стоїть імплант
автор ___Mila___ • 19 марта 2025
Ответ дляElenaMari
Так, будемо зберігати, обов´язково. Дякую.
автор ___Mila___ • 19 марта 2025
Ответ дляМимо_шла
Це жах просто якийсь.
Ishoy• 19 марта 2025
Найдите хороших стоматологов. Все решаемо
Alex_Kri• 19 марта 2025
Ответ для___Mila___
Да. Правда детьми не занимаюсь. Но молочные у 30-летних встречал достаточно много. И корни обычно не стремятся рассасываться, при отсутствии растущего постоянного зуба
автор ___Mila___ • 19 марта 2025
Ответ дляSantander
І як вам з ним? У якому віці ставили?
kvitanka• 19 марта 2025
У меня нет верхних двоек. Одна выпала ещё в детстве, зубной ряд сместился и дырки нет (на месте двойки - сразу клык). С другой стороны молочный зуб простоял до 28 лет, сейчас хожу с дыркой. Закрываю съёмным протезом ’бабочкой’ и возможно позже поставлю имплант.
Olly5• 19 марта 2025
Адентія називається. 5-ки відсутні це не так вже і погано.
В моєї доньки (10 років) також ця проблема, але складніша: немає верхніх двійок, ікл, і одинички внизу. Всього 5 зубів немає.
Спостереження в ортодонта. Поки зберігаємо молочні, що є. Пізніше будуть бреккти і імплантація після 18 років.
Знайдіть ортодонта хорошого, а краще проконсультуйтеся у трьох-чотирьох спеціалістів (ми так робили) і разом з лікарем складете план дій.
Не переживайте. Здоров’я нам всім!
Tuchka v nebe• 19 марта 2025
У мене всі пʼятірки молочні, мені вже 34 роки. Два випало в 30 років, два ще ледве стоять. Збираюсь імпланти ставити, але мені сказали, шо мені потрібно кістку нарощувати, тому що не вистачає для імплана. Страшно, ніяк не можу наважитись
Реалістка• 19 марта 2025
У мене так, і ще в однієї моєї кровної родички. Немає п´ятірок взагалі. Я нічого не ставила, живу так все життя, при розмовах, посмішці нічого не видно.
kvitanka• 19 марта 2025
Возможно, дочку стоит показать ортодонту, сделать панорамный снимок
Santander• 19 марта 2025
Ответ для___Mila___
І як вам з ним? У якому віці ставили?
Пустоту цього зубу заповнили сусідні, але потім на 7 була гранульома, яку я так і не змогла вилікувати і теж вирвала. Відносила брекети і поставила 2 імпланти. Це все було пару років тому. Мені 40
МаМарго• 19 марта 2025
Знаю двух людей, одного з них заочно, там взагалі не було ні одного постійного зуба.
У близької згайомої один молочний протримався до 30 років
автор ___Mila___ • 19 марта 2025
Ответ дляРеалістка
Я читала, що проблема з лицем може бути? Чи це так?
Реалістка• 19 марта 2025
Ответ для___Mila___
Яка саме? Ось мені вже 49, немає нічого, що відрізняло б мене від інших в цьому плані.
автор ___Mila___ • 19 марта 2025
Ответ дляAlex_Kri
Вибачте за дурнуваті питання, але чи не можуть замінити ці зуби зуби мудрості? Наче вони для цього в нас в запасі? А саме головне, чи ця патологія не пов´язана ще з якимись негараздами у організмі? Бо вже всякого начиталася, тримчу вся... Вибачте.
автор ___Mila___ • 19 марта 2025
Ответ дляOlly5
Не переживайте. Здоров’я нам всім!
Так, здоров´я міцного, дякую
Alex_Kri• 19 марта 2025
Ответ для___Mila___
Запасных зубов у нас нет. И ничего страшного в организме нет
автор ___Mila___ • 19 марта 2025
Ответ дляkvitanka
Так, обов´язково буду консультуватися.
TayanaTan• 19 марта 2025
Нема зародків 2х зубів, а ви розігнали таку паніку, наче нема півголови 😐
Заспокойтесь, побережіть нерви. Це не смертельно.
автор ___Mila___ • 19 марта 2025
Ответ дляРеалістка
Якісь асиметрії, ранні зморшки і т.д. Правда, радію, що у вас все добре
автор ___Mila___ • 19 марта 2025
Ответ дляAlex_Kri
Дякую
Реалістка• 19 марта 2025
Ответ для___Mila___
Ні, абсолютно нічого. В мене нижніх п´ятірок немає, верхні є. Знизу зуби не розсунулися абсолютно, так ті два ’пусті’ місця для п´ятірок і залишаються все життя.
zayka.• 19 марта 2025
Автор у моєї доньки так теж немає двох 5 . Носила брекети затянули зубний ряд так щоб ставити один імплантат а не два . Зуби рівненьки все гарно виглядає. Замість однієї відсутньої 5 вже три роки стоїть муляж зуба не памʼятаю як правильно він називається . Доньці зараз 18 років лікар радить імплантат ставити не раніше 20 . Тому не переймайся толковий ортодонт вам в поміч .
BabyFox• 19 марта 2025
Менше читайте.
Сходіть до ортодонта, до хорошої стоматологічної клініки. Все це можна тримати до повноліття, а далі вставити імплант.
І нічого страшного з імплантами нема.
Питання тільки в грошах, щоб оплатити хорошого стоматолога
chueva.a• 19 марта 2025
У моей дочки нет нижних двух зубов единичек или двоек( так врачи и не определились, каких именно). Сейчас носит брекеты, расширяют место под имплантацию.