Доброго вечора всім. Боже, шукаю тут якусь пораду, щоб хоть трішки заспокоїтись.
Чоловік сьогодні ходив з донькою до стоматолога.їй 11 років. Виявили у молочній 5-ці каріес, пішли на рентген, а там немає корінного зуба, з іншої сторони так само. Тепер панікую, так, що аж колотить. Вже начиталася всяких жахачок, навіть про відторгнення імплантів. Хто стикався з подібною ситуацією, допоможіть порадою. Можливо є лікарі у чаті, підкажіть що нам світить. Заздалегідь вдячна.
Ответ дляvetka
Дивлячись як поставили пломбу і чи весь карієс вичистили. Пломбу хоч фотоплімер ставили?
Пломбу будемо ставити, відправили робити алергопроби, бо каріес глибокий по знімку. А зверху малесенька крапка темна. Скажу щоб фотополімер поставили.
ProstoKoschka• 19 марта в 23:26
Ответ дляAlex_Kri
Будет ходить с молочным (иногда они стоят очень долго). Когда-то поставит имплант
Однокласснику сына 19, у него нет то ли 3, то ли 4. Молочный стоит.
Ответ дляProstoKoschka
Так зараз і зроблю, трохи заспокоїлась за читанням і писанням.
Капризуля77• 19 марта в 23:28
Ответ дляvetka
Ну для того что бы что то советовать, нужно видеть хотя бы фото или панорамный снимок. Вряд ли корпусно стала двойка прстоянная рядом с молочной, скорее всего она прорезалась щечно, но корень расположен с наклоном. Я не видела такого, что постоянная и молочная двойки паралельные.
У нас именно паралелльные. Если не снимок никто и не понял…. Разве что по форме что Этторе клык.Посмотрите пожалуйста
Ответ для___Mila___
Вибачте за дурнуваті питання, але чи не можуть замінити ці зуби зуби мудрості? Наче вони для цього в нас в запасі? А саме головне, чи ця патологія не пов´язана ще з якимись негараздами у організмі? Бо вже всякого начиталася, тримчу вся... Вибачте.
В Європі всім дітям, в яких доводиться видаляти через карієс 5-6 зуб ставлять брекети, щоб зуби зсунулись і на пустому місці ззаду виріс зуб мудрості. Розповсюджена практика.
А що не так з зубом мудрості? Звичайний зуб, просто через недорозвиненість щелеп та затруднений доступ для догляду вони є проблемними
Ответ для___Mila___
Що це за клініка? Ідіть до нормального лікаря одразу, щоб зберегти надовго зуб.
Ось в Броварах Ілона Ішутко.
Капризуля77• 19 марта в 23:34
Ответ дляvetka
Видаляти двійку молочну однозначно і двигати постійну.
Вот я испугалась что если тянуть время то 3ка замрёт и останется в десне…. Был бы зуб подальше не трогала бы…. Как тут пишут во взрослом возрасте решали бы… но теперь новые переживания… хоть бы получилось подвинуть все ровно… а остальные зубы не пострадают от брекетов?
Ответ дляКапризуля77
Тройка уже ищет себе место и может резорбировать корень двойки. Я не ортодонт, но я бы удаляла молрчну сейчас. Если будете чистить и следить за гигиеной, не пострадают.
Капризуля77• 19 марта в 23:38
Ответ дляvetka
Спасибо, 2ку удалили уже, снимок до удаления…
Капризуля77• 19 марта в 23:44
Ответ дляvetka
Правильно предлагает. Это же не брекеты на все зуьы, а система 4 на 2 скорее всего. Не поняла сколько сейчас ребенку.
Скоро 10
Ответ дляbibico
А якщо ще є молочні п´ятірки, але корінних не буде? Видаляють і стягують брекетаии, чи зберігають молочні?
Ответ дляvetka
Ось в Броварах Ілона Ішутко.
Дуже вам вдячна, щей проконсультуюсь у іншого лікаря.
Ответ для___Mila___
Зберігають молочні. Ключ оклюзії( погугліть що це) на шостих зубах, тому по максимуму зберігають їх положення, а не кудись двигають. Випадає п ятий, значить зберігають місце до 18-20 і далі імплант. Двигать шості стомі можна, якщо є ортодонтичні проблеми.
Ответ дляfedovik
в дочки одна трійка не заклалась, ходила з брекетами, щоб подвинути зуби на потрібне місце і далі імпланти. Дорого довго але виправляється
Доброго ранку, а як перенесли носіння брекетів? І саму імплантацію? Чи імплантація ще попереду у вас?
Ответ для___Mila___
брекети без проблем, трохи більше року носила. це було в 13 років, для імплантації рано звісно було, тому після брекетів зробили просто коронку яка тримається на двох наклеєних на сусідніх зубах вінірах (один вінір був по показаннях, бо зуб був але неправильної форми, занадто короткий). Це тимчасова конструкція але вже 6 років тримається тому поки імплантацію не робили