Добра всем!• 20 марта в 01:14
Як пакують товар перед відправкою в поштомати Епіцентра?
Хочу замовити Лего на подарунок дитині, а поштомат є там, де ми буваємо тільки разом. Чи пакують вони (продавець саме Епіцентр) товар в коробку або ж тільки прозора плівка, через яку все видно? Це має бути сюрприз. Про інші варіанти доставки знаю, не хочу переплачувати.
Викупана• 20 марта в 01:32
Я замовляла різний товар декілька разів в поштомат
Обидва рази це була прозора стрейч-плівка
Добра всем!
• 20 марта в 01:35
о, виявляється, по-різному. Мабуть, що вирішить оператор, те й буде.
Полюю на дрони• 20 марта в 04:36
Ответ длякотопёс
не видела, чтобы что-то в прозрачное паковали
Забирала окремо футболку і скляну вазу з поштоматів Епіцентру. Все було просто в прозорій плівці.
Позаземний розум• 20 марта в 08:15
Ответ дляДобра всем!
Я часто заказываю. Всегда приходит в прозрачной стрейч-пленке