Голена блондинка• 20 марта в 08:42

Як би ви поступили з сусідами?

Сусіди поставили бетонний паркан більше чим 2,5 метри висотою ,коли від нашої хати до паркану даже немає метра , викликали поліцію толку ніякого
Ковбой Хагис• 20 марта в 08:44
Суд вам тоже не поможет,если вы обычный человек,то никто их забор не снесет.
СамавиховуюКота• 20 марта в 08:48
А хіба можна, щоб від паркану до будинку було менше метра?
Я маю на увазі, до кордону ділянки
МадамОхмури• 20 марта в 08:48
Виділимо основні норми щодо того, на якій відстані від паркану можна будувати: Житловий будинок (або основний, якщо йдеться про територію з нежитловими приміщеннями) повинен знаходитись на відстані від 5 метрів від вуличноїогорожі та 3 метрів від огорожі між сусідами.
Тобто, ваш будинок від паркану повинен бути побудований не менш ніж 3 метрів, а ви пишите, що метру немає, то у вас вже порушення. Сусіди мають право встановити паркан.
Дадосвидания• 20 марта в 08:48
А как построен ваш дом, где до межи с соседями нет даже метра? Это ведь тоже нарушения.
автор Голена блондинка • 20 марта в 08:48
Ответ дляКовбой Хагис
Жесть) саме головне що ми з ними дружили багато років коли мій чоловік пішов захищати нашу Україну Покровський напрямок був два рази поранений 4 кантузії ,то вони зглуду зїхали таку підлість нам зробили
СамавиховуюКота• 20 марта в 08:49
Ответ дляГолена блондинка
Підлість вам зробили ті, хто побудував будинок так близько до межі ділянки, на жаль (
Ранковий базар• 20 марта в 08:50
Так, а в чому підлість? Закрили вам доступ до їх ділянки? Відстань до хати менше метра, це не їх проблеми.
ФруктЕщеТот• 20 марта в 08:50
а як ви могли побудувати будинок 1 м від паркану. ви порушили
автор Голена блондинка • 20 марта в 08:51
Ответ дляМадамОхмури
То коли цей будинок будували ще мого чоловіка баба паркани ніхто ге ставив
МадамОхмури• 20 марта в 08:51
Ответ дляГолена блондинка
Так це ж не питання вашого сусіда, нажаль(
ФруктЕщеТот• 20 марта в 08:51
Ответ дляГолена блондинка
ваша баба теж порушила і раніше були норми
Ms. Откровенность• 20 марта в 08:52
Ответ дляРанковий базар
Ну по нормам висота забору між сусідами має бути до 2х метрів.
Єдине, що порушили сусіди це висота паркану на 50 см
Електрохарчування• 20 марта в 08:52
Ответ дляГолена блондинка
Контузия явно не у соседей
СамавиховуюКота• 20 марта в 08:52
Ответ дляMs. Откровенность
Та тут ситуація «любила жаба гадюку»
Ждушечка• 20 марта в 08:53
То тут питання до вас, а не до сусіда. 1м до межі то не по нормі закона
Чупокабра• 20 марта в 08:53
Ответ дляГолена блондинка
Но это и неправильно.
Ваш дом построен с нарушениями, соседи ничего не нарушали.
Почему вы считаете что можете вызывать полицию и по какому поводу?

ЗЫ: у моей мамы старый дом и тоже построен меньше метра от забора.
Ждушечка• 20 марта в 08:54
Ответ дляГолена блондинка
Мухи окремо, котлети окремо
Електрохарчування• 20 марта в 08:54
Ответ дляГолена блондинка
Попробуйте засудиться с соседями. И возможно суд обяжет вас перенести дом ещё и штраф впаяет. Отсутствие забора не есть нарушение. А дом надо было строить три метра от межи.
Електрохарчування• 20 марта в 08:55
Ответ дляСамавиховуюКота
Та тут ситуація «любила жаба гадюку»
Автору закрыли просмотр сериала у соседей
Ковбой Хагис• 20 марта в 08:56
Ответ дляГолена блондинка
А чем вам мешает этот забор?
Чупокабра• 20 марта в 08:56
Ответ дляЕлектрохарчування
Да, соседей суд обяжет снизить забор на 50 см, а автора перенести дом на два метра
Губка Боб• 20 марта в 08:56
Ответ дляГолена блондинка
Вот это высший пилотаж. Приплести в эту тему службу в зсу
Чупокабра• 20 марта в 08:57
Ответ дляГубка Боб
МадамОхмури• 20 марта в 08:57
Ответ дляГолена блондинка
Взагалі, дуже рідко зустрічала випадки, коли бетонний паркан саме між сусідами будували, ви точно добре спілкувалися? В нас зазвичай сусіди заморочуються з парканом з вулиці. А між сусідами щось не дуже серйозне ставлять, типу рабіци чи ррофнастіл максимум, а тут прямо 2.5 метри між сусідами, дивно.
Чи вони однаковим закрили увесь периметр? Може, їм порахували вигідно, а вони й не подумали, як це буде височенно і вам не зручно? А тепер вже пізно, коли встановили.
Аноним ФЕЯ• 20 марта в 08:57
Хто вам винен що побудували дім з порушенням норм? Відстань до межі повинна бути значно більша за правилами.
Губка Боб• 20 марта в 08:57
Ответ дляГолена блондинка
Это позволяет вам нарушать нормы?
Чупокабра• 20 марта в 08:58
Ответ дляГубка Боб
Так может это имеет непосредственное отношение к делу.
Соседи боятся человека с военными травмами головы.
Анютины ласки• 20 марта в 08:58
Ответ дляГолена блондинка
Видать,Ви їм допекли,що поставили бетонку високу. Бо зазвичай,бетонка чи високий паркан від вулиці ставлять,а між будинками раубицю чи шось таке полегшене,щоб чисто кури і собачка не бігла
Брюльтик• 20 марта в 08:59
Ответ дляГолена блондинка
А в чому підлість?
Чупокабра• 20 марта в 08:59
Ответ дляАнютины ласки
+1 у нас между всеми соседями на улице Рабица. Красивые и бетонные заборы только со стороны улицы