Голена блондинка• 20 марта в 08:42

Як би ви поступили з сусідами?

Сусіди поставили бетонний паркан більше чим 2,5 метри висотою ,коли від нашої хати до паркану даже немає метра , викликали поліцію толку ніякого
Гитта Ягг• 20 марта в 08:59
Автор а какие у вас вообще претензии к соседям? Непонятно. Ваш дом построен с нарушением норм. Что нарушили соседи? Их единственное нарушение- на 50 см выше забор чем разрешено. Ну он еще уйдет в землю и будет пониже.
Я понимаю, что у вас ухудшилась инсоляция. Но как бы это не проблема соседей, это проблема ваша, раз ваш дом построен с нарушением строительных норм.
Шотуткоїться?• 20 марта в 09:01
Ответ дляКовбой Хагис
А чем вам мешает этот забор?
Тоже интересно.
Автор, а можете объяснить в чём проблема этого забора?
Думаю большинство тут живут в квартирах и так же как и я не понимают суть вашей проблемы.
Ну забор и забор, пускай будет - с вас даже денег соседи не взяли.
Чупокабра• 20 марта в 09:01
Троль сделал выброс и удалился
МадамОхмури• 20 марта в 09:03
Ответ дляЧупокабра
Троль сделал выброс и удалился
Тролль нормально навалил: подлых соседей, героя зсу, хату в метре от забора и паркан 2.5 метра и уже свалил
Чупокабра• 20 марта в 09:04
Ответ дляМадамОхмури
Ага. Как и троль с ’крестик ребенок не хочет носить’
Ашотакоя• 20 марта в 09:05
Ответ дляМадамОхмури
Взагалі, дуже рідко зустрічала випадки, коли бетонний паркан саме між сусідами будували, ви точно добре спілкувалися? В нас зазвичай сусіди заморочуються з парканом з вулиці. А між сусідами щось не дуже серйозне ставлять, типу рабіци чи ррофнастіл максимум, а тут прямо 2.5 метри між сусідами, дивно.
Чи вони однаковим закрили увесь периметр? Може, їм порахували вигідно, а вони й не подумали, як це буде височенно і вам не зручно? А тепер вже пізно, коли встановили.
А що саме незручно? Підглядати за сусідами?
Цукрові вишні• 20 марта в 09:08
Чого немає. В Київській області викликали на те що не поділили межі і разом з поліцією приїхало тцк і забрало обох.
Ашотакоя• 20 марта в 09:08
Ответ дляАнютины ласки
Видать,Ви їм допекли,що поставили бетонку високу. Бо зазвичай,бетонка чи високий паркан від вулиці ставлять,а між будинками раубицю чи шось таке полегшене,щоб чисто кури і собачка не бігла
Не можу собі такого уявити. Якщо маєш приватний будинок, то він має бути саме приватним , а не оглядовим майданчиком для сусідів.
Ранковий базар• 20 марта в 09:09
Ответ дляMs. Откровенность
Ну по нормам висота забору між сусідами має бути до 2х метрів.
Єдине, що порушили сусіди це висота паркану на 50 см
Будьте так ласкаві, напишіть шифр нормативу, який регламентує дане питання. Дякую.
Я инженер, меряю от 1• 20 марта в 09:09
Правильно сделали, боятся вас с контузиями, наверное
Янгол в камуфляжі• 20 марта в 09:14
Ответ дляГолена блондинка
То коли цей будинок будували ще мого чоловіка баба паркани ніхто ге ставив
Но виноваты соседи, да...
ТАЗератти• 20 марта в 09:17
Ответ дляКовбой Хагис
Суд вам тоже не поможет,если вы обычный человек,то никто их забор не снесет.
Звісно, суд допоможе пояснити автору, що її будинок не має права стояти так близько до межі
автор Голена блондинка • 20 марта в 09:17
Ответ дляАнютины ласки
Вони такий самий паркан постаили від інших сусідів , тільки там сусіди алкаши їм всеодно який паркан
автор Голена блондинка • 20 марта в 09:22
Ответ дляШотуткоїться?
Тоже интересно.
Ви так пишете вроді у нас не було паркана,вони наш повністю зняли поставили свій ,коли ми ставили паркан з них теж гроші ніхто ге брав) У нас двір приватизован є акт ось у них не приваьизовано
Коник-стрибунець• 20 марта в 09:24
Ответ дляГолена блондинка
так чим паркан не влаштовує? на скільки він вище старого?
автор Голена блондинка • 20 марта в 09:24
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
З вами все ясно !
Коко На Страже• 20 марта в 09:25
господи, може люди хочуть голяка ходити по своєму участку. собаку здорову завести і переживають щоб через паркан не стрибала.
купіть їх діляку і позносьте всі паркани - буде вам простір.
Чупокабра• 20 марта в 09:26
Ответ дляГолена блондинка
Так вы можете объяснить чем вас не устраивает забор?
Это ж отлично что ваш участок они не могут видеть и за вами наблюдать.
автор Голена блондинка • 20 марта в 09:29
Ответ дляЧупокабра
Тим що закрили повністю вікна вхаті темно)
Чупокабра• 20 марта в 09:30
Ответ дляГолена блондинка
Так перенесите хату
палка-копалка• 20 марта в 09:32
Ответ дляГолена блондинка
Лампочку ввімкніть. Тулити хату впритул до сусідів, аби мати побільше подвір´я, вам же не було соромно. Чому їм має бути не все рівно на ваші вікна?
Коник-стрибунець• 20 марта в 09:33
Ответ дляГолена блондинка
це проблема, до юриста вам треба.
Електрохарчування• 20 марта в 09:34
Ответ дляКоник-стрибунець
це проблема, до юриста вам треба.
И он быстро составит иск о снятии 50 см забора. К соседей . А соседи с мозгами, быстро разберутся с домом автора, который в метре от забора.
автор Голена блондинка • 20 марта в 09:40
Ответ дляпалка-копалка
Ви дивана) чому мені повинно бути соромно? я писала що коли будували хату це будо ще мого чоловіка бабуся строїла тоді ге було парканів вокруг була тільки пуста земля
Залізна тьотя• 20 марта в 09:42
Ответ дляГолена блондинка
Тобто 50 см нижче паркан (тобто двох етиловий) вам би вікна не закрив?
Залізна тьотя• 20 марта в 09:44
Ответ дляКоник-стрибунець
це проблема, до юриста вам треба.
Ну зобов´яжуть сусіда зробити паркан на 50 мм нижче, тобто 2м. Думаєте це автору допоможе?
А в суд подати не зможе, бо в самої більш грубе порушення
Україна наше все• 20 марта в 09:44
Ответ дляГолена блондинка
Послушайте, вы можете обижаться сколько угодно. Манипулировать, дружбой, войной и т.д. Но соседи позаботились о СЕБЕ. Нет их вины в том, что ваш дом так близко стоит к забору.
Чупокабра• 20 марта в 09:46
Ответ дляГолена блондинка
И при чем тут соседи?
Претензии тогда к бабушке мужа.
Сладкий лимончик• 20 марта в 09:49
Ответ дляКовбой Хагис
Тут хату треба зносити, а не паркан. Бо хата побудована не по стандартам.
Залізна тьотя• 20 марта в 09:52
Ответ дляГолена блондинка
Але були документи на будинок. Була межа. Були визначені межі ділянок в натурі. При союзі за цим стежили.
Були норми будівництва від межі.

Те, що ви цього не знали - це ваші проблеми. Незнання законів не звільняє від відповідальності.