Твоя космішна• 20 марта в 12:10
Скільки днів тримається температура при вірусі зараз
У кого дітки хворіли нещодавно або зараз хворіють, на який день вже без температури?
Обнемашечка• 20 марта в 12:12
двое детей, родные сестры, у одной при вирусе всегда температура до 39, у другой почти не повышается. вот вам информация, что вы будете с ней делать?
Капитошечка• 20 марта в 12:12
Яка різниця у кого як. Температура буде стільки, стільки потрібно організму. Це необхідний етап видужування
Заздрість то погано• 20 марта в 12:13
Это очень индивидуально. У кого-то неделю может быть, а кто-то вообще без температуры
Твоя космішна
• 20 марта в 12:21
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У дочки 10 дней была
Це ви вже антибіотик приймали?
Твоя космішна
• 20 марта в 12:22
Ответ дляБабульція
в сина 13 днiв 39-40
А антибіотик з якого дня був при цьому?
Бабульція• 20 марта в 12:23
Ответ дляТвоя космішна
А антибіотик з якого дня був при цьому?
нi з якого. нахрена при вiрусi аб
Твоя космішна
• 20 марта в 12:25
Ответ дляБабульція
нi з якого. нахрена при вiрусi аб
Підтримую, але не кожен витримує і лікарі у 90% призначають антибіотик не розібравшись. Ви зі сталевими нервами.
Бабульція• 20 марта в 12:26
Ответ дляТвоя космішна
аналiзи здавали)
ЖенаАйтишнеГа• 20 марта в 12:29
Ответ дляТвоя космішна
Це ви вже антибіотик приймали?
Так, приймали, дуже сильний та частий кашель був.На сьомий день донька втратила свідомість, викликали швидку.Сказали, що зараз до 2-х тижнів температура тримається