Твоя космішна• 20 марта 2025
Скільки днів тримається температура при вірусі зараз
У кого дітки хворіли нещодавно або зараз хворіють, на який день вже без температури?
Обнемашечка• 20 марта 2025
двое детей, родные сестры, у одной при вирусе всегда температура до 39, у другой почти не повышается. вот вам информация, что вы будете с ней делать?
Капитошечка• 20 марта 2025
Яка різниця у кого як. Температура буде стільки, стільки потрібно організму. Це необхідний етап видужування
Заздрість то погано• 20 марта 2025
Это очень индивидуально. У кого-то неделю может быть, а кто-то вообще без температуры
Твоя космішна
• 20 марта 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У дочки 10 дней была
Це ви вже антибіотик приймали?
Твоя космішна
• 20 марта 2025
Ответ дляБабульція
в сина 13 днiв 39-40
А антибіотик з якого дня був при цьому?
Бабульція• 20 марта 2025
Ответ дляТвоя космішна
А антибіотик з якого дня був при цьому?
нi з якого. нахрена при вiрусi аб
Твоя космішна
• 20 марта 2025
Ответ дляБабульція
нi з якого. нахрена при вiрусi аб
Підтримую, але не кожен витримує і лікарі у 90% призначають антибіотик не розібравшись. Ви зі сталевими нервами.
Бабульція• 20 марта 2025
Ответ дляТвоя космішна
аналiзи здавали)
ЖенаАйтишнеГа• 20 марта 2025
Ответ дляТвоя космішна
Це ви вже антибіотик приймали?
Так, приймали, дуже сильний та частий кашель був.На сьомий день донька втратила свідомість, викликали швидку.Сказали, що зараз до 2-х тижнів температура тримається