Директриссимо• 20 марта в 15:28
Як після 40 достойно виглядати … якщо коштів мінімум …
Для мене це немала стаття витрат … Сивина , постійна покраска , звісно частіше вдома , фарба здорожчала , декілька разів в рік хочу до майстра, стан волосся не дуже , шампунь , маска массмаркет, фарба теж 🫣але і це вже не дуже доступно. Манікюр - педикюр у майстра , від природи негарні нігті , сама навряд чи справлюсь , буду переходити на гігієнічний , але вартість та ж сама 🫣маю велику проблему з зайвим волоссям , щомісяця треба тис 1,5 на видалення невеликих зон, це мій біль. Генетика має велике значення , мені не дуже пощастило
месяцкие• 20 марта в 15:43
Ответ дляБабця в мештах
Я щороку роблю.
Ну тоже слышала такие истории. Ну у меня подруга сделала, хотя у нее вообще другой типаж и кожи и волос, и у неё тоже уже более 4 лет ничего не растет. Подмышки делала. Я от её успеха и впечатлилась
Бабця в мештах• 20 марта в 15:43
Ответ дляДиректриссимо
Так. В майстрі я впевнена , зараз правда змінила фінансово не потягну , 30 грн /1 хв
В нас 10-14 грн. Луцьк
Автор, фарбування то таке, а от зуби то капець. Так що якщо з зубами вам пощастило, то вважайте зекономили по крупному)
З зайвим волоссям у мене теж проблема, після вагітності зараза виросло знову і там, де після лазера років з 10 не росло нічого. Купила фотоепілятор. Ннннну такоє скажу я вам після четвертого сеансу.
Сивини свою зафарбовую сама, а от за стрижку відвалила кілька днів тому 50 євро.
У мене ще й зір страшко впав, так дістали ті окуляри, що нема сил, а без них сліпа як крот
Рятує гарне від природи тіло, яке і після 40 виглядає чудово
Директриссимо
• 20 марта в 15:46
Ответ дляAnnaOst
Ні, з зубами недобре , але поки я про це не думаю 🫣
Директриссимо
• 20 марта в 15:47
Ответ дляMarmu
я робила на деякі зони разів 10, і то не пішло все волосся, зараз тупо забила, мені набридло. і це у мене була звичайна волосатість
У мене гірсутизм. Я все життя з цим борюсь , але не під силу
месяцкие• 20 марта в 15:47
Ответ дляMarmu
Значит нет чёткого контраста между цветом волос и цветом кожи. У меня кожа очень светлая, а волосы темно-русые. Уже после четвёртого раза было видно как выпадают клочьями. Раза после седьмого можно было уже и не ходить на повторные сеансы
Некомильфо• 20 марта в 15:47
То , что вы написали, то не большие расходы. После 40 уже нужно тратить кучу денег на здоровье и косметолога. Так что у вас ещё все довольно неплохо, если маникюр - это расходы
СкумбріяП8• 20 марта в 15:48
Ответ дляПопадалочка
А что это за проблема? У меня последнее время непереносимость собственных волос в зоне глубокого бикини, а от лезвия и восковых полосок раздражение. Жесть просто.
От раздражения попробуйте салицилово- цинковую пасту. В руках растереть и прихлопывающими движениями. Она белая правда.
Попадалочка• 20 марта в 15:48
Ответ дляСкумбріяП8
Спасибо большое, попробую
Директриссимо
• 20 марта в 15:48
Ответ дляНекомильфо
Я не дивлюсь в бік косметологів , це для мені недоступно, про здоровʼя я не хочу говорити
Санька-4b93• 20 марта в 15:50
Ответ дляДиректриссимо
Обличчя, груди, живіт. Інші зони поки що я не можу собі дозволити фінансово
До 40 лет вы не нашли возможности убрать волосы там навсегда и теперь платите каждый месяц по 1500? Мне кажется, у вас все ок с финансами и нет нужды экономить.
Директриссимо
• 20 марта в 15:50
Ответ дляНекомильфо
Приміром, 1-1,5 електроепіляція, манікюр - педикюр , корекція брів -2 тис, покраска , кінчики - 2 тис , шугаринг -1 тис. Якщо робити це щомісяця , я деякі процедури просто необхідні , то це не витрати?
Малая еще та• 20 марта в 15:51
Ответ дляПрибираю щодня
Имхо, основное это спортивная фигура и ухоженные волосы, поэтому лучше в колориста инвестируйте и уход за волосами, а не маникюры-педикюры если ваши возможности ограничены
я бы сюда добавила еще здоровые зубы ! маникюр /педикюр можно и самой делать
Директриссимо
• 20 марта в 15:51
Ответ дляСанька-4b93
То може ви розкажете як прибрати ?
Прибираю щодня• 20 марта в 15:53
Ответ дляМалая еще та
Но вокруг обычно какие жиночки - лишний вес, поры-кратеры, сухие волосы, зубы, да, не в порядке, но маникюр-педикюр с гелем это святое)))))
Санька-4b93• 20 марта в 15:54
Ответ дляДиректриссимо
Это волнует вас больше чем зубы? Странные приоритеты для 40 лет.
Некомильфо• 20 марта в 15:54
Ответ дляДиректриссимо
15000 один сеанс Морфеуса, а их нужно несколько, 100 000 два импланта и т.д.
И , чтобы лучше выглядеть, мне кажется, более разумно вместо ежемесячного маникюра сделать, например , радиесс ( или что вам лучше по показаниям). Деньги те же, а вид совершенно другой.
Директриссимо
• 20 марта в 15:54
Ответ дляПрибираю щодня
Я шелак зробила тільки на півроку , але гігієнічний буде ж за ті кошти
Санька-4b93• 20 марта в 15:55
Ответ дляДиректриссимо
То може ви розкажете як прибрати ?
Так же, как и все, лазер курсом, а потом поддерживать периодически, вам об этом уже сказали.
В крайнем случае, если денег нет, то и бритва с кремом сойдёт
Директриссимо
• 20 марта в 15:57
Ответ дляСанька-4b93
Ви , мабуть, неуважно , читали мене. Про які зони я писала. Лазер - не панацея, він не прибирає зайве волосся.
Дружная семейка• 20 марта в 15:58
Ответ дляДиректриссимо
Ну вы даёте, все он убирает, вы ж там не были
Директриссимо
• 20 марта в 15:59
Ответ дляСанька-4b93
Чи ви думаєте , маючи проблему , я не цікавилась видами епіляції🫣
Санька-4b93• 20 марта в 15:59
Ответ дляДиректриссимо
Вы тоже невнимательно читали, я сказала, если денег нет, и понятно что 1500 в месяц не помогают, то бритва, крем, механический эпилятор - самое то.
1)манікюр і педикюр - в топку. Просто обрізаєте нігті раз в тиждень і краса. Натурально і дешево.
2)Йдете на лазерку в Люменіс лазер ЕТ по покупону (там купони на знижку в них є, завжди так ходила) - витрати перший час раз в місяць-півтора 1-1,5тис грн максимум - це повне бікіні, пахви, голені...дивлячи шо ви робити будете. Далі будете рідше ходити.
3) слідкуєте за фігурою - спорт і ще раз спорт. Краще абонемент в зал ніж 2тис в міс на пункт №1. І здоровʼя поправите, і настрій, і фігуру.
Повірте, чоловіки будуть слини пускати на жінку з класною фігурою в 40 років, ніж на ваш рожевий манікюр с квіточками. Ваші нігті крім вас нікому не треба.
4) волосся - ну тут або коротку стрижку і самій укладати кожен день, або таки витрачатись на гарні засоби догляду і фарбування, якщо довге. Волосся - це не нігті... Вони показують доглянутість жінки.
Директриссимо
• 20 марта в 16:02
Ответ дляtimyrkina
Я не роблю квіточки🫣Всі ваші поради діють і при наявності хороші генетики і фінансів