Анонім-ка• 20 марта в 19:53

Що привезти з України?

Потрібні невеличкі сувеніри колегам дівчатам за кордоном. Не продукти, не алкоголь, що можна купити?
Червона ікорка• 20 марта в 20:01
Вот такие прихватки купите. Дешево и полезно. https://www.uagift.com/index.php?fuseaction=produc...
_Астрея_• 20 марта в 20:01
Львівську каву?
СКИБИДЫШь• 20 марта в 20:02
Ответ дляЧервона ікорка
у нас нет такого
У нас це де немає Грінфілду? Найсмачніший бергамот у нього, постійно купую в Україні
ТочноБудет• 20 марта в 20:02
Пасту «лесной бальзам», колбаса нормальную, конфеты «королевский шарм»
Зілля до весілля• 20 марта в 20:02
Ответ дляЗвоночек
Від нас іноземці везли цукерки,горілку з перцем.
Поціновувачи- кукли мотанки,кукли в національних костюмах,всіляки поробки національних ремісників,та подібне.
Були замовлення монет,банкнот,марок,листівок...Інтереси різні.
У нас (Германия) на ярмарках все куклы и поделки не востребованы. Вечно стоят некупленые.
Звоночек• 20 марта в 20:02
Ответ дляЗілля до весілля
Только не везите всякие обереги, мотанки и прочую лабуду . Пылесборники.
Це залежить від людини.Мені те що ви перерахували-гут.
З Куби картини з кофейних зерен,з Мадагаскару ляльки з дерева,з Венесуели величезного метелика в рамці.
Червона ікорка• 20 марта в 20:02
Ответ дляСКИБИДЫШь
у Європі
Я вся ваша• 20 марта в 20:03
Еще если с Киева везу - вечерний Киев конфеты
Зілля до весілля• 20 марта в 20:03
Ответ дляАнонім-ка
Взагалі не можу придумати, що везти. Чашки вже привозила з інших країн.
Я конфетами украинскими всех кормлю.
автор Анонім-ка • 20 марта в 20:03
Ответ дляЧервона ікорка
у Європі
В Європі величезний вибір чаїв з різних країн, це явно не українська фішка
Звоночек• 20 марта в 20:03
Ответ дляЗілля до весілля
И шо? Зато чай вкусный.
Звичайно,можете і цукерки фабрики ’Красный октябрь´ привезти.
Ніка Найз• 20 марта в 20:03
Ответ дляЗілля до весілля
Я конфетами украинскими всех кормлю.
Все худеют
Тримбулька• 20 марта в 20:03
Сумку Шопер льняную с принтом Киева или какой вам понравится, как вариант. Ещё набор мыла покупала из карпатских трав.
Зілля до весілля• 20 марта в 20:04
Ответ дляЧервона ікорка
у Європі
В Германии полно.
Зілля до весілля• 20 марта в 20:05
Ответ дляЗвоночек
Заказываю рошен большими партиями. Или в русском магазине покупаю торты рошен или ббк. Иногда эклеры и халву нашу.
Зілля до весілля• 20 марта в 20:06
Ответ дляТримбулька
Кстати, шоппер - нормальный вариант. Дарила своим шопперы , расписаные украинскими пейзажами. Понравились.
Червона ікорка• 20 марта в 20:06
Ответ дляЗілля до весілля
халвы захотелось, ну зачем вы так....
Мрію про пончик• 20 марта в 20:08
Конфеты шарм заграничные приятели обожают
Зілля до весілля• 20 марта в 20:08
Ответ дляЧервона ікорка
халвы захотелось, ну зачем вы так....
Только что доела брусочек. Лежит ещё один. Завтра в гости придут немцы, буду их кормить нашими вкусняшками. Вчера основательно закупилась.
Все питаю зарання• 20 марта в 20:08
Ответ дляНіка Найз
Салло
Кстати , надо бы съесть
Ніка Найз• 20 марта в 20:08
Ответ дляВсе питаю зарання
Кстати , надо бы съесть
я худею!
Весняний Марафон• 20 марта в 20:13
Ответ дляАнонім-ка
Магніти купують як спогад про місце, де були
броши в украинском стиле, браслеты, чокеры с нашей символикой
Перша на селі• 20 марта в 20:21
Я з України вожу чорний чай та чай типу карпатський з травами. Була б ще рада улюбленій каві.
Yuliya-23• 20 марта в 20:22
Ответ дляАнонім-ка
А які марки хороші?
дюна
Щастя-здоровля• 20 марта в 20:24
Ответ дляАнонім-ка
А які марки хороші?
Ну явно ті що не на пошті продаються! Але з ними ви присядете на багато років)))
Тоскующая• 20 марта в 20:48
Ответ дляТримбулька
О!я теж в пошуках подарунків!от про набір мила з карпатських трав то ідея😉
Наездница• 20 марта в 20:51
Ответ дляАнонім-ка
Керамические тарелки, петриковскую роспись
Най хоч раз• 20 марта в 21:20
Конопляний текстиль. Я недавно заморочувалася подарунками, які можу привезти щоб було саме з мого регіону. То виявилося, що у нас непогане виробництво є. Купувала конопляні шкарпетки і конопляну скатерть (вона дорогувата, але прям вау)
ЧукИГеки• 20 марта в 22:48
Львівську каву