Голена блондинка• Изменено 20 марта в 21:30
Чи важливо бути одруженими
Чи то таке собі...нашо воно надо))))! Кажуть, що неважливо до певного часу поки не нажили спільне майно а (не дай Боже розбігатимуться в різні боки), і якщо не починають потім ділити при умові, що хто ти мені така спустя 150 років
Результат:
вже голосів:
35 (71.43%)
Важно
14 (28.57%)
Нне важно
Звездолётчица• 20 марта в 21:31
Ситуація з майном вирішується елементарно- при придбанні його вже купують частинами, оформленими на кожного. І шлюб для цього не потрібен
Голена блондинка
• 20 марта в 21:31
Ответ дляЗалізна тьотя
Одруженим? Це запитання від чоловіка?
Не ділемо на жіноче чоловіче!
Мама Чели• 20 марта в 21:32
Ответ дляЗвездолётчица
Тобто якщо чоловік купує квартиру, поки жінка в декреті, то квартира тільки його?
курасаны• 20 марта в 21:33
Ответ дляЗвездолётчица
Какими частями? Машину какими частями на каждого оформить?
Звездолётчица• 20 марта в 21:33
Ответ дляМама Чели
Це вирішують члени пари. Якщо їм так ок, то і проблеми нема. Якщо не ок, то той кому не ок, має задуматися над своїм вибором партнера
курасаны• 20 марта в 21:33
Ответ дляМама Чели
И его мамы)
Звездолётчица• 20 марта в 21:34
Ответ длякурасаны
Так і машина, придбана у шлюбі, продається без згоди іншого супруга, на якого не оформлена.
курасаны• 20 марта в 21:34
Ответ дляЗвездолётчица
Есть закон. Все, что приобретено в браке - общее. Какие члены что решают?!
Голена блондинка
• 20 марта в 21:34
Ответ длякурасаны
И его мамы)
Мама член его семьи))), а с етой бабой он просто живет...
Звездолётчица• 20 марта в 21:36
Ответ длякурасаны
Ми розглядаємо ситуацію, коли пара не укладала шлюб. В так, навіть майно, яке було придбано у шлюбі, прекрасно оформлюється на маму і не підлягає розподілу. І знову повертаємося до того, що потрібно обирати того, з ким плануєш життя
Голена блондинка
• 20 марта в 21:37
Ответ дляЗвездолётчица
З мамой до скону!!
нашо мені шото деліть просто поживу
Мама Чели• 20 марта в 21:38
Ответ дляЗвездолётчица
Просто якщо є така можливість, то нею будуть користуватися. І це не зовсім чесно. Має бути якийсь порядок.
курасаны• 20 марта в 21:38
Ответ дляЗвездолётчица
Оформление на маму- это не из серии «он был не таким». Это делают мужчины определенной категории, и они еще много чего делают другого в браке со своими женщинами или в сожительстве.
Звездолётчица• 20 марта в 21:38
Ответ дляГолена блондинка
З мамой до скону!!
нашо мені шото деліть просто поживу
То чим вас не влаштовує варіант ділити одразу, як тільки вирішили придбати? Тоді ніяка мама не завадить
курасаны• 20 марта в 21:39
Ответ дляЗвездолётчица
Меня устраивает вариант: все оформлено на мою маму
Звездолётчица• 20 марта в 21:39
Ответ дляМама Чели
Який порядок? Хто не хоче ділитися , той знайде варіант щоб не ділити. А хто хоче, тому і шлюб не потрібен
Голена блондинка
• 20 марта в 21:39
Ответ дляЗвездолётчица
Бо думаю, що мають бути одружені
Мию вікна у мороз• 20 марта в 21:39
По молоду думала,що так.А з віком-вже й не важливо.Надбала що маю,заробляю,мені то вже ні на що не впливає.
Звездолётчица• 20 марта в 21:40
Ответ длякурасаны
Тоді треба шукати чоловіка,який погодиться гарувати на вашу маму
Звездолётчица• 20 марта в 21:40
Ответ дляГолена блондинка
Бо думаю, що мають бути одружені
Для чого конкретно? Що можна одруженим і не можна неодруженим?
курасаны• 20 марта в 21:40
Ответ дляЗвездолётчица
Вопрос законного брака не только в дележке имущества. Женщина и дети должны быть защищены, например, на случай смерти супруга
Мию вікна у мороз• 20 марта в 21:41
Ответ дляЗвездолётчица
Автор може сама достатньо заробляти і оформляти на своє маму.Кожен оформляє на свою.
Звездолётчица• 20 марта в 21:41
Ответ длякурасаны
На цей випадок, складається заповіт. Ну а діти і без заповіту мають право претендувати на майно свого батька
Звездолётчица• 20 марта в 21:42
Ответ дляМию вікна у мороз
Нащо ці складнощі,коли можна одразу оформлювати на себе?
курасаны• 20 марта в 21:43
Ответ дляЗвездолётчица
Особенно там, где папка предусмотрительно не записался в графе отец, чтоб мать-одиночка льготы имела. Какое завещание, вы о чем? Вы много знаете людей, которые гражданским браком живут и завещание написали?
Мама Чели• 20 марта в 21:44
Ответ дляЗвездолётчица
Сьогодні хоче, завтра не хоче. Тому є закон.