Голена блондинка• Изменено 20 марта 2025

Чи важливо бути одруженими

Чи то таке собі...нашо воно надо))))! Кажуть, що неважливо до певного часу поки не нажили спільне майно а (не дай Боже розбігатимуться в різні боки), і якщо не починають потім ділити при умові, що хто ти мені така спустя 150 років
Результат:
вже голосів: 49
35 (71.43%) Важно
14 (28.57%) Нне важно
Звездолётчица• 20 марта 2025
Ответ длякурасаны
Особенно там, где папка предусмотрительно не записался в графе отец, чтоб мать-одиночка льготы имела. Какое завещание, вы о чем? Вы много знаете людей, которые гражданским браком живут и завещание написали?
Одинока мати не має ніяких пільг років 15 як, тому заспокойтеся. І для того щоб бути офіційним батьком дитини, чоловіку не потрібно одружуватися із його мамою.
Так,я знаю багато людей які одразу розподіляють своє майно та інші надбання та склали заповіти. Їм не потрібно щось приховувати і крисити від партнера,відносини такі, що все відкрито
Ваша прЭлесть• 20 марта 2025
Мне важно. И не только из-за имущества, а и для решений по здоровью и прочее
курасаны• 20 марта 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Вы из страны розовых пони? И одинокая мама имеет льготы
Мию вікна у мороз• 20 марта 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
А які рішення по здоров’ю можуть бути в шлюбі і не можуть бути без нього?
Мию вікна у мороз• 20 марта 2025
Ответ длякурасаны
Та,якісь копійки може,якщо нижче прожиткового мінімума.
Звездолётчица• 20 марта 2025
Ответ длякурасаны
я працюю із жінками у кризовому центрі. Ніяких пільг,які стосуються саме одиноких мам, вже давно не існує
Ваша прЭлесть• 20 марта 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Право принимать решение с врачами, если партнёр без сознания
Звездолётчица• 20 марта 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Це пільга для малозабезпечених
курасаны• 20 марта 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Дополнительный отпуск, если она официально трудоустроена
Звездолётчица• 20 марта 2025
Ответ длякурасаны
На додаткову відпустку мають право батьки дітей до 14 років, а не виключно одинокі батьки
Мию вікна у мороз• 20 марта 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Як людина без свідомості,то ніхто нічого не питає,це і не потрібно,спасається життя і надається невідкладна допомога.
Мию вікна у мороз• 20 марта 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Так,10 днів є додатково,якщо 2-є більше дітей до 14 років одному з батьків і одиноким матерям обов’язково
Просериарила молодость• 20 марта 2025
Да. Иначе у меня было бы меньше денег, меньше недвижимости и не было бы пмж