Акукарача• 21 марта в 06:37
Ринопластика носа
Чи потрібно??
Треба підробіток• 21 марта в 06:43
Гарний носик,ні не потрібно.
Мені потрібно,але боюсь,бачила багато не вдалих операцій,де ставало ще гірше ніж було
Акукарача
• 21 марта в 09:51
Ответ дляЦаревна в уггах
эюювидно же что нос после ринопластики
Дякую!Носик мій хоч щось не потрібно робити
Якщо ви теж довго не можете зважитись на якусь зміну — раджу хоча б піти на консультацію до нормального лікаря. Не факт, що ви щось робитимете, але хороший спеціаліст може підказати, як це можна зробити, щоб вам подобалось, бо саме це головне. Я була в одній клініці в Києві — там усе дуже чесно, без продавлювання. Мені сказали: «Оце можна, але краще не чіпати». І це для мене був знак, що їм можна довіряти.