Сиреневая цапля• Изменено 21 марта 2025
Чоловіку запропонували роботу в іншому місті
Дівчата, я в розпачі. У чоловіка керівна посада і він має страхи що через десь три роки його компанію продадуть. Йому запропонували зараз роботу на 30% більша зп, але 2,5 години машиною від дому. Тому чоловік хоче, щоб ми переїжали. А в мене дитина підліток в хорошій школі та стабільна робота, дуже хороший будинок, але він в кредиті, який я одна не потяну. Я пропоную, щоб він приїздив на вихідні, але в нього є ще дошлюбна дитина теж в іншому місті і він їздить туди кожні другі вихідні - живе у готелі. Тому зі мною вім може бачитись тільки 2 вихідних в місяць і він звичайно так жити не хоче. Я взагалі не хочу переїжати, бо таких умов як тут не буде на новому місті - нам дуже повезло з будинком, бо він в центрі міста до роботи 10 хв, до найкращої школи у місті 10 хв дитині йти. Це кінець? Як донести чоловікові, що я хочу залишитися тут? Ми вже переїжали через його роботу 3 рази. Я більше не хочу і не можу зараз - дитині ще 5 років школи.
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Будинок оформлений на Вас, хто фінансує утримання?
Спільна власність і спільний бюджет. Ми виплатили трохи менше третини
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ми не в Україні, але в світі зараз таке, що звичайно гарантій немає ніде
То як українці можуть Вам щось радити, наш менталітет і спосіб життя дуже відрізняється від закордону. Там переїзд це не аврал,люди працюють там де гроші платять щоденно 2 н години добиратися до роботи це буде виснажливо, тим більше Ви пишете, що до пенсії 10 років, то він не мальчік . Мій витримав в такому темпі 9 місяців, почав шукати пропозиції, знайшов , хоч далеко, від дому, але підібрали варіант,який влаштував нас
Контрольница• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Так, але це вже занадто. Йому залишилось 10 років до пенсії і все рівно гівна в жопі
А сколько ему лет ?
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
До чого тут менталітет? Цінності у людей скрізь більш менш однакові
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ну одноліток мого чоловіка. Це де такирано на пенсію за кордоном йдуть чоловіки?
Відповів всім• 21 марта 2025
Я ездила так за мужем, за его работой. Так мало того, у нас общий ребёнок. И воду и медные трубы прошли. Много лет прожили. И он нас в итоге выгнал, нашёл любовницу.
Выбирайте прежде всего себя и ребёнка. Тем более, чужой ребенок это чужой ребёнок.
Если вы уверенны в этом человеке, и у вас будет работа. Дом можно сдать. Дети в принципе, адаптируются быстро.
Но в ваших словах очень много сомнений.
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Ну він не хоче їздити. Хоче щоб жінка за ним їздила. Якби дитина була в універі, то я б погодилася хоча б з важким серцем, а школу зараз переривати - це просто супер важко
Менее Более• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Так я все розумію, але не готова їхати зараз і боюсь, що занепащу життя своїй дитині.
А тепер дивіться.
1. Чоловік інтереси підлітка не вважає цінними.
2. Ваші інтереси теж неважливі.
3.ви вклалилися САМА в будинок і все це враз знецінилось, бо йому прибзділось.
Все, що пов´язано з вашими цінностями і інтересами НЕВАЖЛИВІ ДЛЯ ЧОЛОВІКА. Ви впевнені, що ви йому потрібна як особистість, а не як жінка для борщів і постілі? Ви впевнені що живете з тим самим? Переїхавши, ви себе з´їсте, якщо у піжлітка не складеться. Ви будете сумна і знервована. Виграє лиш один чоловік.тому з 2 зол вибирайте те, де ваші інтереси зберігаються. Що якщо умови гірші і знову адаптація для підлітка - ви себе з´їсте. І де гарантія, що ви знову не переїдете?
2. Ваші інтереси теж неважливі.
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ми ж не знаємо як він жив своє життя. Для нього переїзди не критично я так розумію. І ваші ліси і школи мало цікаві, бо йому треба самореалізація
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Чого рано?
Графиня Шезвездицкая• 21 марта 2025
Ответ дляУнция яда
Да и перспективы или не перспективы с дальностью 3 года в Украине- это смешно.
Они не в Украине
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ні, і питання в тому, що мені подобається місто в якому ми живемо, я знайшла друзів, мені тут дуже комфортно
А он другое ? Причина его уступок вам ?
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляМенее Более
А тепер дивіться.
2. Ваші інтереси теж неважливі.
В мене такі самі думки
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Зрозумійте 2.5 години в дорозі це тяжко. Не його дитина, він не переймається, або прийміть ці обставини, або не прмймайте
Менее Более• 21 марта 2025
Ответ дляВідповів всім
Но в ваших словах очень много сомнений.
Я й про це й говорю. Жвнка яка заглядає в сраку і ганяє за ним як цуцик врешті решт зостанеться сама. Гола і боса. Чоловік автора абсолюино не щвпжає насвнтереси її та підлітка. Йому прибзділося і все. Так не робиться
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Я не можу їхати, дитині це один повний мінус і я боюсь новиз компанії, наркотиків. Зараз дуже хороша школа, хороші однокласники - ми дружемо з батьками
Так вы боитесь , я не вижу почему семья должна обслуживать ваши страхи
Відповів всім• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Хочет чтобы вы ездили за ним. Потому это только ему удобно, а уж вы сами как нибудь подстраивайтесь. Он видно, прежде всего, выбирает себя.
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Так і жив - постійно їздив
але обіцяв, що це в останнє, коли ми приїхали сюди
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Чого рано?
А що не рано? Всього лиш 67.
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляВероятненько
Ещё раз повторю, рассказать мужу о всех проблемах которые возникнут и спросить как он их будет решать.
Пы.сы. про такое далёкое будущее думать в нашей стране неблагодарность занятие, если что.
Да нет особы проблем на самом деле , меняли и город и страну
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
А що не рано? Всього лиш 67.
А в скільки треба?
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
В мене дитина не в інтернешнл скул - я точно не зможу міняти країни. А міста міняти я задовбалася
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляМенее Более
А що в неї є вибір? Хто вона в ЄС ? Він диктує свої умови
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляВідповів всім
Но в ваших словах очень много сомнений.
Так на может выбрать, пиастров нет
Сиреневая цапля
• 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Ну я дружина, маю роботу і плачу податки.
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляМенее Более
А тепер дивіться.
2. Ваші інтереси теж неважливі.
Так аргументы женщины , только про ее страхи , а не про интересы
Люблю кетчуп• 21 марта 2025
Ответ дляВідповів всім
Но в ваших словах очень много сомнений.
Как выгнал? Вы не нажили за много лет имущества?
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Там найдете , и будет тоже самое
Відповів всім• 21 марта 2025
Ответ дляМенее Более
Так згодна. Я написала свій болючий приклад. Тоді він мотивував, це ж заради сім´ї, заради вас. А як ще в цьому житті пробитися... і так, ми з дитиною самі, добре, хоч майно нормально поділили. Дитина не без житла. У свій час я настояла дитині подарувати, щоб на айбутнє було. І не прийшлось ділити.