Бензопирен• 21 марта 2025
де купити кросівки?
і які зараз носять? не кеди, а саме кросівки/, бюджет 3 тис, де дивитися?
Найщасливіша• 21 марта 2025
Ответ дляМафиозная
я ношу Скетчерсы
покупаю тут в продвалке
Почему не в магазине с примеркой?
Лупаю цю скелю• 21 марта 2025
Ответ дляНайщасливіша
Почему не в магазине с примеркой?
Не знаю, кто как, а для меня это ад кромешный ходить по магазинам и мерять. Предпочитаю заказывать онлайн.
Мафиозная• 21 марта 2025
Ответ дляНайщасливіша
Почему не в магазине с примеркой?
а зачем?
я знаю свой размер)
да и в магазинах в 2 раза дороже
я знаю свой размер)
да и в магазинах в 2 раза дороже
Стріляний птах• 21 марта 2025
Та будь-які, які вам будуть зручні) Це ж кросівки. Головне - любити себе :)
Я переважно беру собі онлайн, останнім часом в answear замовляла. З фізичних магазинів поки викликав азарт новий відділ Обнови - вихопила пару крутих трекінгових кросівок з офігенною підошвою за смішну ціну.
ЛюблюДевчонок• 21 марта 2025
На Розетці
Пума, Адідас, завжди там купую з приміркою
Або аутлети Пума-Адідас майже в кожному ТЦ є.