Законна дружина• 21 марта в 13:24

Порадьте книгу у стилі "Десять негренят" Агати Крісті.

Дуже подобається вищезгаданий детектив,хочу почитати щось схоже.
faustria• 21 марта в 13:26
Інші твори Агати Крісті
Blackwater• 21 марта в 13:27
Так читайте и дальше агату. Можно потом шерлока почитать.
lilu502• 21 марта в 13:30
Я зараз читаю книгу Пазл Франка Тільє. Любителям триллерів і детективів раджу. Просто поглинаєш цю книгу. Змушую себе лягти спати. Важко перестать читать🤪
автор Законна дружина • 21 марта в 13:31
Ответ дляfaustria
Інші твори Агати Крісті
Агата Крісті читана-перечитана.Хочу щось схоже саме на ’10 негретят’
автор Законна дружина • 21 марта в 13:32
Ответ дляlilu502
Дякую,також подобається цей автор.Спробую почитати ’Пазл’
lilu502• 21 марта в 13:35
Ответ дляЗаконна дружина
Пишуть, що це його найкраща книга. Інші я не читала.
Галбрейта читали?
автор Законна дружина • 21 марта в 13:40
Ответ дляlilu502
Галбрейта читали?
Я була у захваті від книги Тельє’Головокружение’.Галбрейте чую вперше,подивлюсь в гуглі
lilu502• 21 марта в 13:43
Ответ дляЗаконна дружина
Роберт Галбрейт то псевдонім Джоан Роулінг. Я в захваті від цієі серії її книг. Те саме відірватися дуже важко.
Тільє Запаморочення почитаю. Дякую
nova_mama• 21 марта в 13:50
А просто інші детективи не хочете спробувати? Гарднера, наприклад, у нього велика серія про Перрі Мейсона.
Mirella-a• 21 марта в 14:21
Пораджу авторів БуалоНасержак. Це не зовсім ваш запит, але це такі класичні-класичні детективи з непередбачуваним сюжетом. Коли читала ’Та, которой не стало’, думала, що це ідеальна книга для Хічкока, якраз його стиль. А потім дізналась, що він дійсно хотів її екранізувати, але не встиг, права купив інший режисер.
DarkBlueSea• 21 марта в 14:22
Чисто английское убийство
Сніжок Сніжанівна• 21 марта в 16:42
Ответ дляlilu502
Тільє Запаморочення почитаю. Дякую
Остання книга Гелбрейт шикарна. Від першої до останньої сторінки.