karie• вчера в 13:23

ДУЖЕ погані новини,на жаль...

https://www.rbc.ua/rus/news/peregovori-spratsyuyut... Мерц зробив песимістичну заяву щодо завершення війни в Україні.Мерц вважає, що війна закінчиться лише тоді, коли одна з двох сторін буде виснажена, або у військовому, або в економічному плані.

За словами канцлера Німеччини, розумні та гуманітарні аргументи не переконають російського диктатора Володимира путіна.Мерц сказав, що вважає "практично неможливим" відновлення нормальних відносин з путіним.

"Коли я дивлюся на цей режим і цей сліпий, лютий терор, у мене мало надії", - заявив він.

Також він вважає, що "російська владна кліка не може обійтися без війни в найближчому майбутньому".

"Вони мусять підтримувати військову машину, бо не мають плану, що робити з сотнями тисяч солдатів, деякі з яких мають серйозні травми, які повертаються з фронту", - наголосив канцлер.Зараз ми бачимо росію в стані найглибшого варварства. Це не зміниться в найближчому майбутньому, і ми мусимо це прийняти", - резюмував він.
zztop-b844• вчера в 15:42
Ответ дляgizzaGinora
А наведіть приклад, що зробили кацапи, для завершення війни.
Може перестали захоплювати села?
Може перестали обстрілювати міста балістикою?
Може роблять менше шахедів і не модифікують їх?
Це вони напали
Це саме вони не хочуть зупинятися.

І якщо ви думаєте... Що ми віддаємо, що вони просять, в більше не буде війни.

Ну то у вас таки проблеми з причинно наслідковими зв´язками.
Им смысла особого в завершении войны нет, они ПОБЕЖДАЮТ

Никогда победители не просили о мире, просят о мире проигравшие
alex-3f3c• вчера в 15:55
Ответ дляzztop-b844
Дайте людям право свободного выезда из страны как в Израиле и Корее а сами оставайтесь и воюйте хоть сотни лет.
Моей семье ни Донбас, ни мова, ни армия в миллион нах не нужны
Так для этого власть и взяла людей в заложники чтоб еще 100 лет воевать и тырить и отмывать бабло, если все свалят, а они таки свалят после того что они сделали, доверия к этой стране и власти уже нет и не будет, то кого они будут общипывать и бусифицировать? Бурятов и Таджиков? там терпил нет, те быстро майдан устроят, тогда власти тоже надо будет куда-то сваливать, а куда, в ростов? в Оман? в Дубаи? там на атоме и дорогах не напилишь бабла, там 73% не будет, там в доску своего прокурора не посадишь, там лохов нет
НадпотужнаПотужність• вчера в 16:06
Ну понятно, Мерц еще на пятилетку рассчитывает у нас развернуть производство оружия.
Британия свои интересы имеет
Это так потужно, Зелупень за сколько миллиардов территорию Украины под полигон ублюдкам отдал?
Фрау Донна Роза• вчера в 16:24
Ответ дляKrupinkaSs
Да,у них осталось всего лишь 139 млн.граждан,против наших +- 30 млн,у вас проблемы с математикой.
они не потужны
Sonechko-1967• вчера в 16:36
Ну продолжит Украина воевать, потеряет ещё больше людей и территорий 🤷
KrupinkaSs• вчера в 16:46
Ответ дляgizzaGinora
Може перестали захоплювати села?
Це вони напали
Це саме вони не хочуть зупинятися.

А нашо їм завершувати?У них і так все добре,захоплюють потрохи нові території,з мобілізаційним ресурсом проблем нема.Ракети є,шахеди є,гроші не позичають по всьому світу і зброю не випрашують.
Світло по графіку не вмикають.
А от нам реально потрібно подумати.
KrupinkaSs• вчера в 16:48
Ответ дляalex-3f3c
Это не власть взяла,это спонсоры власти взяли,которые оплачивают этот кровавый банкет.Такие вот демократические ценности,как у Оруэлла.
TATATA1973• вчера в 17:04
Ответ дляAsteroidea
За рахунок чого Україна зараз може збудувати армію та покращувати озброєння? З яких ресурсів це робити? Власних не вистачить. А допомоги ззовні ледве вистачає підтримувати те, що є.
Будувати армію та збільшувати озброєння можливо лише за умови гарної економіки в країні та мирного часу. В нас ні того ні іншого, на жаль
Ну хоча б з конфіскацій грошей від корупційних діянь почати, щоб були кошти. Але на це потрібна політична воля. Ми це все просрали в 2019. Проклинаю всіх, голосувавших за зелене чмо.
alex-3f3c• вчера в 17:05
Ответ дляKrupinkaSs
Ну да, Бубочка опять ни в чем не виноват, это злые рептилоиды, а он просто мимо проходил, он же ничего не знал
kseniyaSul• вчера в 17:54
По плану идет у всех участников этой бойни… Людей только никого не берет во внимание(((
KrupinkaSs• вчера в 18:11
Ответ дляalex-3f3c
Вашего бубочку а до этого св.петра алексеевича успешно дёргают за ниточки, им насрать на страну и людей.Чего джонсон приезжал в 22?Сейчас везде открыто об этом говорят,что страна находится под внешним управлением.Чего наша переговорная группа разделена на 2 части,америкосовкую и грейт британ?Расширяйте кругозор,читайте анализируйте,я верю вы сможете.
tala-li• вчера в 18:39
видно, что Мерц не слушает Марафон єдиних новин)
там все оптимистично
Читака• вчера в 19:04
чого це погані, погані були б якби США так сказало, а так що він там вирішує
Blacky_Mik• вчера в 19:12
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
Буквально позавчора ЗСУ відтисло більше кв. кілометрів за ДЕНЬ, ніж параша захопила за весь січень. У вас новини якісь не з того боку.
Oksania_mama• вчера в 19:12
Я не поняла, чого тут стільки здивованих і розстроєних? Ви сподівалися на дружбу з хуйлом і росіянами? Сподівалися повернення сюсюсю з ними?
Мерц розставив усі крапки НАРЕШТІ, і тепер Європа не буде сприймати рф як ’дорогого друга’, а тільки як ворога і підозрілого сусіда, славабогу. І нарешті почне нормально діяти.
Blacky_Mik• вчера в 19:14
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
скарга
Blacky_Mik• вчера в 19:24
Ответ дляThe best offer
Удалено администрацией...
кажіть адресу, прийду до вас з косою
Blacky_Mik• вчера в 19:25
Ответ дляzztop-b844

Ні.
Blacky_Mik• вчера в 19:27
Ответ дляalex-3f3c
це найфеєричніша маячня, яка тільки була на Порадниці. Непримиримі буряти (0 відсотків терпил), які влаштовують майдан, народ у заручниках і - саме смачненьке - ’этой стране’. ніколи ніхто, хто любить Україну, не назове її ’ета’. рос.наратив, ще й гівняно склепаний.
Манула• вчера в 19:33
Ответ дляOksania_mama
’Нормально діяти’ це як? Воювати життями українців, не даючи при цьому необхідної зброї?
Iphone25• вчера в 19:45
Ответ дляBlacky_Mik
скарга
За что? Сама обиделась на свою недолугость?
Iphone25• вчера в 19:45
Ответ дляBlacky_Mik
Верьте больше
Iphone25• вчера в 19:46
Ответ дляBlacky_Mik
Ні.
Да
kot_begemot_kot• вчера в 19:54
Ответ для karie
ну покажите нам хоть одну маму на россии в донецке луганске которая мечтает что б ее сын пошел на штурма в чужой стране.ну кроме алкашек конечно
а наши мамы, по вашему, хотят, чтобы их сыновей ловило тцк еще много-много лет?
cheryl• вчера в 21:04
Ответ для karie
на нас путин напал и путин не останавливает войну.украинцы не полетели во владик убивать там людей за бабки.при чем тут зеленский вообще
Та невже???
Тільки пуйло напало ще у 2014, в геніальна ідея розмінувати Чонгар прийшла саме потужному клоуну, для того щоб здати побільше територій.
І меседжі ’какая разніца’, ’ сойдьомся посєрєдінє’, ’расіянє тоже люді’, ’я відєл мір в очах пуйла’, ’нада пєрєстать стрєлять’ - це все препіздєнт , він же боневтік, зеклоун. Саме він привів повномасштабну та разом з зекоМандою наживається і вчепивсь у владу.
Солнышко-93c6• 6 минут назад
Ответ дляОбувь кожа
Отдадим Донбасс только после того как вы, отдадите свой город, область, понятно!!!
Никто не говорит отдавать. Вопрос в другом: кто должен его защищать? Вы готовы?