Дуже дуже вумна• 21 марта 2025
А чого дівчатам в дитинстві не казали що водити авто це базова навичка?)
От нас вчили що треба вміти прибирати, готувати... а про водіння ніхто не розказував. Я здала на права в 35, зараз тільки активно почала їздити сама..... це ж просто кайф не перти пакети з магазину пішки, дітей забрати завезти та і взагалі ти не прив´язаний сів поїхав по справам....це дуже полегшує життя.)))
Полтавська галушка• 21 марта 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Навчився їздити на велосипеді,поїдеш і на авто.
Але вашого захвату не розділяю.Так, зручно,але не у великому місті.Я навіть зараз швидше добирають на метро,чим на своєму авто.А до війни могла і 3 години в пробках простояти
Те саме гуртки.Спробуй припаркуйся в центрі Києва.Дитина сіла в швидкісний трамвай,метро,і вона в Палаці дітей та юнацтва .
Останні років 5 в мене авто використовується у вихідні дні.
Я ехала как-то на такси на выпускной и попала в пробку,мимо меня потпервой полосе проезжали быстро маршрутки и троллейбусы, как я пожалела,что не поехала на ТО... опоздала (
Дуже дуже вумна
• 21 марта 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Вы на работу ездите, нравится, пробки не раздражают?
Ні нормально я проскакую
ПадаюВреверансах• 21 марта 2025
Бо покоління наших мам не водили авто.
Тому ця навичка піде з нашого покоління
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 марта 2025
Ответ дляПолтавська галушка
А парень,муж, ребенок что говорят?
Нічого не говорять, в нас однакове ставлення до домашніх справ
Полтавська галушка• 21 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тоесть едят абышо?
Телефон Рубика• 21 марта 2025
Ответ дляАнтиТанкист
У меня и мама водила, и папа водил. И ещё при совке в семье было две машины. Я не вожу, это абсолютно не моё.
+ права получила, но на тот момент поняла, что водить не хочу.
Передвигаюсь на такси, по деньгам +/- то на то и выходит. Но зато я могу расслабиться и отдыхать или заниматься своими делами, пока еду.
Аноним НаВсеГда• 21 марта 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Офіційному таксі дозволено рух полосою громадського транспорту.З цим немає ніяких проблем в Києві.
З 2020 року.
ПадаюВреверансах• 21 марта 2025
Ответ дляА вот недавно
Потому что это не базовая. Зачем мне учиться водить машину, если у меня мужчина есть для этого. И продукты тоже он принесет
Яку фігню ви пишите.
Ви з мужчиною дві окремі самодостатні особистості. Глупо кожен раз покладаться на когось.
Водіння це повна свобода
Небалувана Галя• 21 марта 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Потому что там расстояния огромные в пригороде, до школы, колледжа пешком не дойдешь
В некоторых странах вообще нет общественного транспорта! Только такси. Так что машина необходима!
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 марта 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Тоесть едят абышо?
Ні, різноманітно харчуються
Полтавська галушка• 21 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Мы в Украине, не в джунглях
ПадаюВреверансах• 21 марта 2025
Я тільки шкодую, що раніше не сіла за кермо. В 36 років.
Права отримала в 31 і вирішила не моє воно.
А за 5 років переосмислила. Натаскалась з дітьми і пішки, і на таксі, і на маршрутках, і на велосипед навіть двох одночасно садила.
І поняла що я сильго втомилася так. І знов все спочатку почала
Полтавська галушка• 21 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ні, різноманітно харчуються
Сами готовят?
А вот недавно• 21 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Яку фігню ви пишите.
Водіння це повна свобода
Ну а в чем преимущество самой продуты носить или возить себя на авто? Свобода для меня это как можно больше времени для себя
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 марта 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Сами готовят?
Не вдома, як правило, всі харчуються. Вечерю інколи вдома готуємо
Полтавська галушка• 21 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Яку фігню ви пишите.
Водіння це повна свобода
И не свобода тоже) она может поломаться в самый неудобный момент, нормально денег тянет и выпить нельзя за рулём
Полтавська галушка• 21 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Приходит ваш ребенок из школы голодный, что она/она едят?
Барабасиха• 21 марта 2025
Ответ дляА вот недавно
А якщо чоловіка не стане?
МеняАЖтрусит• 21 марта 2025
Мені казали що треба. Пішла на курси ще 18 не було (кінець курсів припадав вже коли 18 було б тож взяли). Права отримала сама з першого разу без жодних проблем. Київ. Готувати мама вчила лише базово, бо себе ж годувати треба.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 марта 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Зі школи приходять ввечері, коли і ми з роботи
Полтавська галушка• 21 марта 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
З 2020 року.
Офіційному таксі) ви багато таких бачите? З розпізнавальним ліхтарем помаранчевого кольору на його даху, таксометром, сигнальним ліхтарем із зеленим та червоним світлом у верхньому правому кутку лобового скла, а також нанесеними на дверцятах авто з лівого та правого боків композиціями квадратів, розташованих у шаховому порядку.
Капитанша• 21 марта 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Ну да, моя жена сказала сегодня что хочет БМВ Х5, стоит копейки, какие-то 12000$, я ей обьяснил что её зарплаты не хватит чтоб ее заправить, а когда дело дойдет до т.о. или что-то поломается то прийдется продать хату, тещу и не хватит денег, она не понимает что машина это дорогое удовольствие, у меня туарег стоит в гараже, никуда не ездит и уже 20т. вытянул
Якщо Ваша дружина реально вважає ,що можна живу беху х5 купити за 12 тис то розлучайтесь вже позавчора 😂
Полтавська галушка• 21 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А там їжа з кулінарії
Щедрик ведрик• 21 марта 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну реально.... мені навіть на думку не спадало що я колись зможу їздити....
Ті, хто за кермом, ризикують загинути в ДТП
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 марта 2025
Ответ дляПолтавська галушка
А там їжа з кулінарії
Так, там дуже хороше меню
Небалувана Галя• 21 марта 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Мы в Украине, не в джунглях
На Советчице далеко не все в Украине
Полтавська галушка• 21 марта 2025
Ответ дляКапитанша
Полтавська галушка• 21 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
На Советчице далеко не все в Украине
Автор в Украине.
Полтавська галушка• 21 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так, там дуже хороше меню
Хорошее для тех хто не умеет готовить и не приучен к домашней еде